Fot. MIKE COPPOLA/GETTY IMAGES

John Krasinski, Henry Cavill i inni. Marvel Studios powiększa szeregi o kolejne gwiazdy


06 września 2022

Podziel się newsem:

Ekspansja Marvel Cinematic Universe nie zwalnia. Pojawiły się pogłoski, że Marvel Studios podpisało umowy z kolejnymi gwiazdami. Wśród nich znaleźli się choćby John Krasinski, Henry Cavill czy Denzel Washington.

Marvel Cinematic Universe z kolejnymi wielkimi nazwiskami

Piąta faza Kinowego Uniwersum Marvela już wkrótce się rozpocznie. Przez ostatnie tygodnie Dom Pomysłów zdradza kolejne szczegóły dotyczące nadchodzących miesięcy. Dowiedzieliśmy się już, którzy z bohaterów odegrają kluczowe role oraz orientacyjne daty premier. Z kolei kilka dni temu pojawiły się plotki o kolejnych działaniach Marvel Studios. Emmet Kennedy, znany ze swoich sprawdzonych źródeł, podał na Twitterze, że do produkcji Marvela dołączy plejada gwiazd.

Zobacz: Disney zdradził kluczowe postacie dla piątej fazy Marvel Cinematic Universe

Wśród aktorów, którzy mieli podpisać kontrakt, jest chociażby Henry Cavill, znany m.in. z występów w DC Extended Universe jako Superman. Marvel Cinematic Universe mają zasilić także John Krasinski, Giancarlo Esposito, Denzel Washington, John Boyega, Jodie Comer oraz Daisy Edgar-Jones. Hasztagi zawarte w tweecie jasno wskazują, że powyższe nazwiska miałyby wzbogacić takie marki, jak Fantastyczna Czwórka, X-Men oraz She-Hulk. Obecnie doniesienia Kennedy’ego są niepotwierdzone. Kevin Feige, prezes Marvel Studios, rzekomo ma ogłosić podpisanie kontraktów podczas D23 Expo 2022, które odbędzie się między 9 a 11 września w Anaheim Convention Center. Wraz z Feigem mają pojawić się niektórzy z wymienionych wyżej aktorów i aktorek.

Przeczytaj także: Fantastyczna Czwórka w końcu znajdzie reżysera? Zadania może podjąć się Matt Shakman

Ekspansja Marvel Cinematic Universe nie zwalnia. Pojawiły się pogłoski, że Marvel Studios podpisało umowy z kolejnymi gwiazdami. Wśród nich znaleźli się choćby John Krasinski, Henry Cavill czy Denzel Washington. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →