Fot. MIKE COPPOLA/GETTY IMAGES

John Krasinski, Henry Cavill i inni. Marvel Studios powiększa szeregi o kolejne gwiazdy


06 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ekspansja Marvel Cinematic Universe nie zwalnia. Pojawiły się pogłoski, że Marvel Studios podpisało umowy z kolejnymi gwiazdami. Wśród nich znaleźli się choćby John Krasinski, Henry Cavill czy Denzel Washington.

Marvel Cinematic Universe z kolejnymi wielkimi nazwiskami

Piąta faza Kinowego Uniwersum Marvela już wkrótce się rozpocznie. Przez ostatnie tygodnie Dom Pomysłów zdradza kolejne szczegóły dotyczące nadchodzących miesięcy. Dowiedzieliśmy się już, którzy z bohaterów odegrają kluczowe role oraz orientacyjne daty premier. Z kolei kilka dni temu pojawiły się plotki o kolejnych działaniach Marvel Studios. Emmet Kennedy, znany ze swoich sprawdzonych źródeł, podał na Twitterze, że do produkcji Marvela dołączy plejada gwiazd.

Zobacz: Disney zdradził kluczowe postacie dla piątej fazy Marvel Cinematic Universe

Wśród aktorów, którzy mieli podpisać kontrakt, jest chociażby Henry Cavill, znany m.in. z występów w DC Extended Universe jako Superman. Marvel Cinematic Universe mają zasilić także John Krasinski, Giancarlo Esposito, Denzel Washington, John Boyega, Jodie Comer oraz Daisy Edgar-Jones. Hasztagi zawarte w tweecie jasno wskazują, że powyższe nazwiska miałyby wzbogacić takie marki, jak Fantastyczna Czwórka, X-Men oraz She-Hulk. Obecnie doniesienia Kennedy’ego są niepotwierdzone. Kevin Feige, prezes Marvel Studios, rzekomo ma ogłosić podpisanie kontraktów podczas D23 Expo 2022, które odbędzie się między 9 a 11 września w Anaheim Convention Center. Wraz z Feigem mają pojawić się niektórzy z wymienionych wyżej aktorów i aktorek.

Przeczytaj także: Fantastyczna Czwórka w końcu znajdzie reżysera? Zadania może podjąć się Matt Shakman

Ekspansja Marvel Cinematic Universe nie zwalnia. Pojawiły się pogłoski, że Marvel Studios podpisało umowy z kolejnymi gwiazdami. Wśród nich znaleźli się choćby John Krasinski, Henry Cavill czy Denzel Washington. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →