fot. materiały promocyjne

“Fantastyczna Czwórka” w MCU bez reżysera. Jon Watts odpuszcza na razie kino superbohaterskie

Obserwuj nas na instagramie:

Czy premiera filmu Fantastyczna Czwórka się opóźni? Marvel poinformował o braku reżysera po odejściu Jona Wattsa z projektu.

Jon Watts robi sobie przerwę od kina superbohaterskiego. Fantastyczna Czwórka straciła reżysera

Powołując się na serwis Deadline, polski oddział redakcji IGN donosi o dużej zmianie w Marvel Cinematic Universe. Film Fantastyczna Czwórka, który zapowiedziano już w grudniu 2020 roku, nie ma reżysera. Pierwotnie wspomnianą funkcję miał pełnić Jon Watts, odpowiedzialny za ostatnie filmy ze Spider-Manem w roli głównej. Watts jednak zrezygnował ze stanowiska, twierdząc, że musi odpocząć od kina superbohaterskiego.

Zobacz: Marvel Cinematic Universe pożegnało Avengersów za sprawą Endgame? Tak twierdzi Kevin Feige

Stworzenie trzech części Spider-Mana było dla mnie czymś niezwykłym. Jestem ogromnie wdzięczny za to, że uczestniczyłem w kreacji Kinowego Uniwersum Marvela przez siedem lat. Mam nadzieję, że w przyszłości znowu będziemy współpracować, a teraz ze zniecierpliwieniem wyglądam nowej wersji Fantastycznej Czwórki.

– powiedział reżyser

Zarówno Jon Watts, jak i Marvel Studios podkreślają, że obie strony rozchodzą się w zgodzie i przyjaznych stosunkach. Sprawę skomentował sam Kevin Feige, prezes Marvel Studios wraz ze współprzewodniczącym Louisem D’Esposito.

Współpraca z Jonem przy filmach o Spider-Manie była prawdziwą przyjemnością. Chcieliśmy kontynuować współpracę z nim przy wprowadzaniu Fantastycznej Czwórki do MCU, ale rozumiemy i popieramy jego powody, dla których postanowił odejść. Wierzymy, że będziemy mieli okazję jeszcze kiedyś razem pracować

– czytamy

Fantastyczna Czwórka została ogłoszona w grudniu 2020, wkrótce po przejęciu wytwórni Fox przez Disneya. Dzięki wykupieniu Foxa Marvel wszedł w posiadanie praw do X-Menów oraz Deadpoola. Na razie nie wiadomo, kiedy Fantastyczna Czwórka trafi do kin.

Czy premiera filmu Fantastyczna Czwórka się opóźni? Marvel poinformował o braku reżysera po odejściu Jona Wattsa z projektu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Jon Watts robi sobie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →