fot. Everett Collection/East News

„Spider-Man” z kolejnym sukcesem. Film przebił „Avatara” pod względem zysków w USA


16 lutego 2022

Podziel się newsem:

Człowiek-Pająk nie spoczywa na laurach. Jego sława pnie się coraz wyżej i właśnie udało mu się osiągnąć kolejny spektakularny sukces. Spider-Man szturmem wbił się bowiem na bardzo ważne podium.

Spider-Man dalej na ustach całego świata

Film Spider-Man: Bez drogi do domu miał swoją premierę już prawie dwa miesiące temu. Jego powstanie okazało się niekwestionowanym hitem, a także idealnym materiałem napełniającym portfel Disneya – zbierającym ogromny aplauz fanów, a także wielu czołowych recenzentów na świecie.

Spider-Man
Fragment filmu Spider-Man/ fot. Disney

Kolejnym przykładem tego, jak ogromny sukces osiągnął film, stała się informacja uzyskana przez serwis Deadline, która mówi o tym, że jeden z ostatnich filmów uniwersum Marvela prześcignął właśnie w amerykańskim box office Avatara, który do tej pory zarobił 760 milinów, podczas gdy Spider-Man w przeciągu 60 dni zarobił ponad 770 milionów! Tym samym film wbił się na samo podium zestawienia, mając przed sobą jedynie Star Wars: Przebudzenie Mocy, a także Avengers: Koniec Gry.

Do sukcesu Avatara w kontekście globalnym jest jeszcze jednak długa droga, ponieważ film Jamesa Camerona osiągnął wynik 2,8 miliarda dolarów, podczas gdy Spider-Man – niecałe 1,8 milarda.

Spider-Man: Bez drogi do domu – trailer, obejrzyj!

Za reżyserię filmu Spider-Man: Bez drogi do domu odpowiada Jon Watts. W obsadzie, poza Tomem Hollandem, który odgrywa tytułowego bohatera pojawili się: Zendaya, Marisa Tomei, Benedict Cumberbatch, J.K. Simmons, Tobey Maguire, Andrew Garfield, Angourie Rice, Alfred Molina, Jamie Foxx, Jacob Batalon, Martin Starr, Harry Holland, Willem Dafoe, J.B. Smoove, Rhys Ifans, Haden Church, Tony Revolori i Hannibal Buress.

Film stał się także idealną możliwością do otwarcia zupełnie nowych wątków – w tym tych, zbliżających się w nadchodzącym Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness – trailer, obejrzyj!

W samym trailerze dane jest nam zobaczyć Doctora Strange’a, a także jego diaboliczną odsłonę – Zombie Strange’a; Wandę Maximoff, która walczyć będzie z przeróżnymi odbiciami samej siebie (a także z widocznymi na trailerze Kapitan Marvel lub Ludzką Pochodnią); Wonga czy też Americe Chavez.

Przeczytaj także: „Doctor Strange” z kolejnym trailerem. „Multiverse of Madness” nadchodzi

W zwiastunie w okolicach minuty 1:20 usłyszeć możecie także głos Patricka Stewarta. Jeśli oglądaliście kiedyś serię X-Men, to wiecie, że w świecie Marvela wcielał się on w Profesora Xaviera, który był przywódcą X-Menów.

Jak więc widzimy – historia Człowieka-Pająka jest bez dwóch zdań niesamowitym osiągnięciem i sukcesem. Trzeba tu jednak powiedzieć to, że ten film stał się także ogromną trampoliną dla nadchodzących produkcji, które jeśli zostaną dobrze poprowadzone – mogą okazać się jeszcze lepsze i jeszcze ciekawsze.

Człowiek-Pająk nie spoczywa na laurach. Jego sława pnie się coraz wyżej i właśnie udało mu się osiągnąć kolejny spektakularny sukces. Spider-Man szturmem wbił się bowiem na bardzo ważne podium. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →