kadr ze zwiastuna filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”

Kang Zdobywca w pierwszym zwiastunie filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”


24 października 2022

Podziel się newsem:

Długo wyczekiwany zwiastun filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania już jest! Jak prezentuje się Kang Zdobywca i kiedy premiera produkcji?

Ant-Man z największym wyzwaniem w swojej karierze bohatera

Nareszcie jest! Na zwiastun filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania przyszło nam nieco poczekać, ale niewątpliwie się to opłaciło. Obraz będzie produkcją rozpoczynającą Fazę Piątą Kinowego Uniwersum Marvela. Po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry Scott Lang stał się celebrytą, który napisał autobiograficzną książkę Look Out for the Little Guy, opowiadającą nieco inną wersję ostatecznej walki z Thanosem. Ant-Man wraz ze swoją córką Cassie, Hope van Dyne i jej rodzicami – Hankiem oraz Janet – przypadkowo trafiają do Wymiaru Kwantowego, gdzie spotkają nie tylko najróżniejsze kreatury, ale również potężnego Kanga Zdobywcę. Bohaterów czeka przygoda, która popchnie ich znacząco za granice tego, co jest możliwe.

W obsadzie znaleźli się Paul Rudd, Evangeline Lilly, Kathryn Newton, Michelle Pfeiffer, Michael Douglas, Bill Murray i Jonathan Majors. Premiera filmu Peytona Reeda została zaplanowana na 17 lutego 2023 roku.

Kang Zdobywca w pierwszym zwiastunie filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”
plakat filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania

Ant-Man i Osa: Kwantomania – zobacz zwiastun

Co czeka nas w MCU?

Kang Zdobywca będzie kolejnym wielkim przeciwnikiem w Kinowym Uniwersum Marvela. Jedną z wersji tej postaci poznaliśmy w serialu Loki. Ten, Który Pozostał pełnił tam funkcję strażnika linii czasowej. Na ten moment wiadomo, że Kanga zobaczymy w co najmniej jeszcze jednym filmie. Będzie to Avengers: The Kang Dynasty, do którego scenariusz napisze Jeff Loveness, autor skryptu do filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania. Do obrazu jeszcze długa druga, gdyż ma on trafić do kin w maju 2025 roku. Za kamerą stanie Destin Daniel Cretton, reżyser filmu Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni.

Czwarta Faza Kinowego Uniwersum Marvela zakończy się już za kilka tygodni, gdyż ostatnią produkcją z tego krótkiego rozdziału będzie film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Obraz Ryana Cooglera wejdzie do kin 11 listopada.

Długo wyczekiwany zwiastun filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania już jest! Jak prezentuje się Kang Zdobywca i kiedy premiera produkcji? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →