kadr ze zwiastuna filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”

Kang Zdobywca w pierwszym zwiastunie filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”


24 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Długo wyczekiwany zwiastun filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania już jest! Jak prezentuje się Kang Zdobywca i kiedy premiera produkcji?

Ant-Man z największym wyzwaniem w swojej karierze bohatera

Nareszcie jest! Na zwiastun filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania przyszło nam nieco poczekać, ale niewątpliwie się to opłaciło. Obraz będzie produkcją rozpoczynającą Fazę Piątą Kinowego Uniwersum Marvela. Po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry Scott Lang stał się celebrytą, który napisał autobiograficzną książkę Look Out for the Little Guy, opowiadającą nieco inną wersję ostatecznej walki z Thanosem. Ant-Man wraz ze swoją córką Cassie, Hope van Dyne i jej rodzicami – Hankiem oraz Janet – przypadkowo trafiają do Wymiaru Kwantowego, gdzie spotkają nie tylko najróżniejsze kreatury, ale również potężnego Kanga Zdobywcę. Bohaterów czeka przygoda, która popchnie ich znacząco za granice tego, co jest możliwe.

W obsadzie znaleźli się Paul Rudd, Evangeline Lilly, Kathryn Newton, Michelle Pfeiffer, Michael Douglas, Bill Murray i Jonathan Majors. Premiera filmu Peytona Reeda została zaplanowana na 17 lutego 2023 roku.

Kang Zdobywca w pierwszym zwiastunie filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”
plakat filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania

Ant-Man i Osa: Kwantomania – zobacz zwiastun

Co czeka nas w MCU?

Kang Zdobywca będzie kolejnym wielkim przeciwnikiem w Kinowym Uniwersum Marvela. Jedną z wersji tej postaci poznaliśmy w serialu Loki. Ten, Który Pozostał pełnił tam funkcję strażnika linii czasowej. Na ten moment wiadomo, że Kanga zobaczymy w co najmniej jeszcze jednym filmie. Będzie to Avengers: The Kang Dynasty, do którego scenariusz napisze Jeff Loveness, autor skryptu do filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania. Do obrazu jeszcze długa druga, gdyż ma on trafić do kin w maju 2025 roku. Za kamerą stanie Destin Daniel Cretton, reżyser filmu Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni.

Czwarta Faza Kinowego Uniwersum Marvela zakończy się już za kilka tygodni, gdyż ostatnią produkcją z tego krótkiego rozdziału będzie film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. Obraz Ryana Cooglera wejdzie do kin 11 listopada.

Długo wyczekiwany zwiastun filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania już jest! Jak prezentuje się Kang Zdobywca i kiedy premiera produkcji? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ant-Man z największym wyzwaniem w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →