materiały promocyjne

Bestialski film Marvela pełen złoczyńców. „Kraven the Hunter” tylko dla dorosłych!


20 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Russell Crowe z kiepskim rosyjskim akcentem, zwierzęta w CGI i krwawe bijatyki. To nadchodzący film Marvela, Kraven the Hunter, spin-off Spider-Mana.

Brutalny film Marvela Kraven the Hunter nadchodzi

Filmowe Uniwersum Marvela poszerza się o kolejną – po takich filmach jak Deadpool czy Logan: Wolverine – produkcję z kategorią wiekową R, czyli przeznaczoną tylko dla dorosłych. To Kraven the Hunter, film o jednym z przeciwników Spider-Mana. Pierwszy zwiastun produkcji Marvela, która zadebiutuje na ekranach kin jesienią tego roku, zdradza krwawą historię antybohatera.

Grany przez Aarona Taylora-Johnsona Siergiej Kravinow jest synem rosyjskiego tyrana (Russel Crowe), który funduje mu twarde wychowanie. Ku rozczarowaniu ojca podczas jednego z polowań chłopak zostaje pokonany przez lwa. Od klęski ratuje go kropla krwi stworzenia, zamieniając go w tajemniczą bestię. Od tej pory Kravinow posiada unikalną więź z niebezpiecznymi zwierzętami, przez którą dopada go żądza zabijania. Zapowiedź filmu Kraven the Hunter pełna jest krwawych scen akcji. W jednej ze scen postać… odgryza jednemu rywalowi nos i wypluwa go w stronę widzów.

Obiecująca obsada

Odtwórca głównej roli w filmie Kraven the Hunter Taylor-Johnson ma już za sobą występy w uniwersum. Zadebiutował w Marvelu występując jako Pietro Maximoff, czyli Quicksilver w Avengers: Czas Ulltrona oraz epizodycznie w Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz. Nie przeszkadza to jednak w obraniu innej drogi. Poza nim oraz Crowem – który definitywnie powinien poćwiczyć swój rosyjski akcent – w filmie zagrają m.in.: Fred Hechinger (Biały Lotos, Kobieta w oknie) jako Chameleon; Ariana DeBose (West Side Story) jako kapłanką voodoo Calypso; Christopher Abbott (Paragraf 22) jako Foreigner.

Film zadebiutuje na ekranach kin 6 października 2023 roku.

fot. Marvel

Russell Crowe z kiepskim rosyjskim akcentem, zwierzęta w CGI i krwawe bijatyki. To nadchodzący film Marvela, Kraven the Hunter, spin-off Spider-Mana. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →