fot. materiały prasowe

Avengers: Secret Wars” ma już scenarzystę. Szósta faza MCU nabiera kształtów


04 października 2022

Podziel się newsem:

Marvel Studios zdradza kolejne szczegóły dotyczące dalszych losów Marvel Cinematic Universe. Przedstawiciele studia wyjawili, kto zostanie scenarzystą filmu Avengers: Secret Wars.

Marvel Studios przedstawia scenarzystę Avengers: Secret Wars

Deadline Marvel Studios podzieliło się wczoraj kolejną dawką informacji na temat szóstej fazy Marvel Cinematic Universe. Po niedawnym ogłoszeniu scenarzysty Avengers: The Kang Dynasty przedstawiciele Domu Pomysłów ogłosili, kto napisze scenariusz do kolejnej części serii: Secret Wars.

Zobacz: Z Ricka i Morty’ego do MCU. Wiadomo, kto napisze scenariusz do filmu Avengers: The Kang Dynasty

Zadania podejmie się Michael Waldron, który odpowiada chociażby za serial Loki oraz jeden z ostatnich hitów MCUDoktora Strange’a w multiwersum obłędu. Waldron pracuje także nad sekretnym projektem z uniwersum Gwiezdnych Wojen dla Lucasfilm.

Źródło portalu podaje, że spotkanie między Waldronem a Marvelem miało miejsce w zeszłym miesiącu, a oprócz niego w spotkaniu brało udział wielu innych scenarzystów. Według obecnych ustaleń Marvela Secret Wars trafi do kin na początku listopada 2025 roku. Będą to drudzy Avengersi w tym roku. W maju na wielkim ekranie zadebiutuje wspomniane wcześniej The Kang Dynasty.

avengers secret wars mcu
fot. materiały prasowe, Marvel Studios

Kolejna premiera Marvela za rogiem

Zanim jednak Avengers: Secret Wars trafi do kin, widzów czeka koniec czwartej, cała piąta i początek szóstej fazy MCU. Czwarta faza zakończy się wraz z premierą Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu. Premierę filmu zaplanowano na 11 listopada tego roku.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu – oficjalny zwiastun

Rozpoczęcie kolejnego rozdziału w historii Kinowego Uniwersum Marvela odbędzie się 17 lutego wraz z premierą kolejnej odsłony Ant-Mana. W piątej fazie obejrzymy również m.in. The Marvels, nową odsłonę Daredevila, kolejne wcielenie Kapitana Ameryki oraz drugi sezon Lokiego.

Marvel Studios zdradza kolejne szczegóły dotyczące dalszych losów Marvel Cinematic Universe. Przedstawiciele studia wyjawili, kto zostanie scenarzystą filmu Avengers: Secret Wars. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →