materiały prasowe

Disney zdradził kluczowe postacie dla piątej fazy Marvel Cinematic Universe


31 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Choć piąta faza Marvel Cinematic Universe jeszcze się nie zaczęła, już wiemy, na kim skupi się Disney. Wśród wymienionych znalazł się długo wyczekiwany heros.

Disney wie, jak poprowadzi piątą fazę MCU

Południowoamerykański oddział Disneya przekazał informację, która nie pojawiła się jeszcze w innych zakątkach świata. Portal The Direct donosi, że w jednym z artykułów wskazano najważniejsze postacie z piątej fazy Marvel Cinematic Universe. Faza rozpocznie się 17 lutego przyszłego roku wraz z premierą filmu Antman and the Wasp: Quantumania. Według doniesień południowoamerykańskiego oddziału Disneya znaczącą rolę w MCU odgrywać będą:

Zobacz: Marvel Cinematic Universe pożegnało Avengersów za sprawą Endgame? Tak twierdzi Kevin Feige

  • Kate Bishop znana z serialu Hawkeye;
  • Echo (Maya Lopez), którą również poznaliśmy w serialu Hawkeye;
  • Ms. Marvel, której solowy serial niedawno się ukazał. Bohaterka pojawi się w The Marvels;
  • Daredevil, którego po raz kolejny odegra Charlie Cox po oficjalnym powrocie do MCU;
  • Ironheart, którą odegra Dominique Thorne. Heroska zaliczy swój debiut w filmie Black Panther: Wakanda Forever;
  • Kapitan Ameryka, którego rolę przejął Sam Wilson.

Oprócz wspomnianych w piątej fazie ponownie zobaczymy m.in. Strażników Galaktyki oraz Lokiego. Po wielu latach kinowej nieobecności na ekrany zawita znów Blade, którego zapowiedziano na listopad 2023 roku.

Obecnie w serwisie Disney+ trwa cotygodniowa emisja pierwszego sezonu She-Hulk: Attorney at Law. To jedna z ostatnich produkcji wchodzących w skład czwartej fazy Marvel Cinematic Universe, którą rozpoczęła Black Widow w zeszłym roku. Na widzów czekają jeszcze niezapowiedziany special halloweenowy oraz The Guardians of the Galaxy Holiday Special.

Choć piąta faza Marvel Cinematic Universe jeszcze się nie zaczęła, już wiemy, na kim skupi się Disney. Wśród wymienionych znalazł się długo wyczekiwany heros. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →