materiały promujące

„Strażnicy Galaktyki Vol. 3” pobili rekord świata ponad rok przed premierą


06 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Chociaż Strażnicy Galaktyki vol. 3 zadebiutują na wielkim ekranie dopiero w przyszłym roku, już teraz twórcom udało się pobić rekord świata. Poprzedni rekordzista nie został pobity przez ponad dwadzieścia lat.

Strażnicy Galaktyki vol. 3 pobili rekord, choć jeszcze nie weszli do kin

Serwis NME donosi, że pomimo trzynastu miesięcy do premiery Strażnicy Galaktyki vol. 3 mają już na koncie rekord świata. Reżyser filmu, James Gunn, poinformował na Twitterze, że twórcy produkcji zostali rekordzistami w make-upie.

Zobacz: Strażnicy Galaktyki powrócą na święta. Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu

Właśnie dowiedziałem się od naszych makijażystów z @LegacyEffects, że wczoraj #GotGVol3 oficjalnie przekroczył rekord świata w kategorii „najwięcej akcesoriów do makijażu stworzonych na potrzeby jednej produkcji”. Gratulacje, chłopaki! Dzięki za utrzymanie efektów praktycznych przy życiu!

– napisał Gunn.

Wspomniany przez reżysera Strażników Galaktyki rekord nie został pobity przez ponad dwadzieścia lat. Poprzednia produkcja, która ustanowiła najwyższy wynik, to How The Grinch Stole Christmas z Jimem Carreyem w roli głównej.

Ile jeszcze musimy czekać na powrót Star-Lorda?

Według obecnych ustaleń trzecia odsłona Strażników ukaże się 5 maja 2023 roku. W styczniu James Gunn informował także, że nadchodząca produkcja jednocześnie będzie ostatnią, w której zobaczymy znanych bohaterów razem na ekranie.

To coś wielkiego. Tak dużego i mrocznego, że aż inne od tego, czego ludzie mogą się spodziewać po tym filmie.

– mówił w podcaście Hero Nation.

Pierwszy film otwierający franczyzę Strażników Galaktyki w Marvel Cinematic Universe zadebiutował na wielkim ekranie w 2014 roku. Kolejna odsłona serii ukazała się w kwietniu 2017. W planach jest również specjalny odcinek świąteczny, który ukaże się w grudniu bieżącego roku.

Chociaż Strażnicy Galaktyki vol. 3 zadebiutują na wielkim ekranie dopiero w przyszłym roku, już teraz twórcom udało się pobić rekord świata. Poprzedni rekordzista nie został pobity przez ponad dwadzieścia lat. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →