kadr z filmu

Doktor Strange spotka nowe, potężne postacie. O kogo chodzi?


17 marca 2022

Podziel się newsem:

Premiera filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu zbliża się wielkimi krokami. Na półtora miesiąca przed wejściem filmu do kin otrzymaliśmy potwierdzenie jednej z teorii odnośnie nowych postaci.

Najpotężniejsi z najpotężniejszych

Najnowszy zwiastun filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu, który ukazał się podczas Super Bowl, wywołał niemałą dyskusję wśród fanów Marvel Cinematic Universe. Jednym z powodów było pojawienie się złego wariantu głównego bohatera, który nasunął skojarzenie z postacią Strange’a Supreme z animacji What If…?. Drugim i chyba tym większym powodem były tajemnicze sylwetki, przed którymi stanął Doktor Strange. Fani szybko wyłapali, że mogą być to członkowie organizacji Illuminati, która w komiksach zrzeszała najpotężniejszych superbohaterów. W jej skład wchodzili między innymi: Tony Stark / Iron Man, Black Bolt, Reed Richards / Mr. Fantastic czy właśnie Doktor Strange. Przewodził im Profesor X / Charles Xavier, którego głos możemy usłyszeć we wspominanym już zwiastunie. Do roli jednego z najsłynniejszych mutantów z kart komiksów Marvela powrócił Patrick Stewart, który wcielał się w tę postać w filmach z serii X-Men.

Doktor Strange spotka nowe, potężne postacie. O kogo chodzi?
plakat filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu, fot. Marvel Studios

Teoria potwierdzona – Doktor Strange sam się o tym przekona

Wygląda na to, że teoria się potwierdziła i Illuminati faktycznie pojawią się w filmie. Na łamach magazynu Empire pojawił się opis zdjęcia potwierdzający, że Strange spotka członków tej organizacji. Illuminati confirmed, jak mawia internetowy klasyk. Czy jest to równoznaczne z wprowadzeniem mutantów i Fantastycznej Czwórki do Marvel Cinematic Universe? Odpowiedź na to pytanie poznamy prawdopodobnie dopiero w maju.

Doktor Strange spotka nowe, potężne postacie. O kogo chodzi?
via Twitter / Cosmic Marvel

Doktor Strange będzie musiał zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem, które przyniosło zaklęcie otwierające drzwi do multiwersum. W roli głównej pojawi się oczywiści Benedict Cumberbatch, który zagra także dwie inne wersje czarodzieja. W filmie występują również Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch), Benedict Wong (Wong), Rachel McAdams (Christine Palmer), Chiwetel Ejiofor (Mordo) oraz Patrick Stewart (Charles Xavier). Obraz Sama Raimiego zadebiutuje w kinach 6 maja.

Doktor Strange w multiwersum obłędu – oficjalny zwiastun

Premiera filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu zbliża się wielkimi krokami. Na półtora miesiąca przed wejściem filmu do kin otrzymaliśmy potwierdzenie jednej z teorii odnośnie nowych postaci. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →