kadr ze zwiastuna

Poznajcie „Ms. Marvel”! Jest pierwszy zwiastun nowego serialu


15 marca 2022

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się pierwszy zwiastun nowego serialu spod szyldu Marvel Studios. Oto Ms. Marvel!

Przyszłość jest w jej rękach

Nowa superbohaterka wchodzi do gry! Kamala Khan alias Ms. Marvel to amerykańska nastolatka pakistańskiego pochodzenia, która jest wielką fanką Avengersów, a w szczególności uwielbia Carol Danvers / Kapitan Marvel. Kamala dużo czasu spędza w komiksowym świecie, tworząc także własne historie i marząc o zdobyciu supermocy, co koniec końców się dzieje, kiedy dziewczyna odkrywa, że potrafi zmieniać kształt swojego ciała i wytwarzać magiczne obiekty.

Poznajcie „Ms. Marvel”! Jest pierwszy zwiastun nowego serialu
plakat serialu Ms. Marvel, fot. Marvel Studios

W główną rolę wcieli się Iman Vellani, a w serialu pojawią się także Aramis Knight, Mohan Kapur czy Matt Lintz. Sześcioodcinkowa produkcja trafi na Disney+ już 8 czerwca 2022 roku i ma być wstępem do filmu The Marvels.

Ms. Marvel, zobacz zwiastun

A po Ms. Marvel czas na… The Marvels

The Marvels posłuży w głównej mierze jako sequel filmu Kapitan Marvel z 2019 roku, jednak nie będzie to typowa kontynuacja historii jednej superbohaterki. W produkcji pojawią się również wspominana tutaj Kamala Khan oraz Monica Rambeau aka Photon, które wezmą udział we wspólnej przygodzie. Brie Larson, czyli filmowa Carol Danvers, zdradziła co nieco o tym obrazie.

Mogę powiedzieć tyle, że nie da się odpowiednio wyrazić tego, jak niesamowita jest Nia Da Costa, nasza reżyserka. Praca z nią była zaszczytem. Jest niezwykle utalentowana i ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Mogę również powiedzieć, że kiedy pierwszy raz przeczytałam scenariusz, nie wierzyłam w to, co czytam. Pomyślałam, że to szaleństwo. To jest właśnie to, co uwielbiam w Marvelu – ciągle wymyślają coś na nowo. Ciągle robią to, o czym w życiu nie pomyślisz, że jest w tych filmach możliwe. I nie boją się tego robić. Dlatego jestem podekscytowana tym filmem. Są pewne moje osobiste osiągnięcia, którymi chcę się podzielić, ale fajna jest odrobina tajemnicy. I dobrze jest wiedzieć, że fani będą zadowoleni, kiedy film wyjdzie.

W Internecie ukazał się pierwszy zwiastun nowego serialu spod szyldu Marvel Studios. Oto Ms. Marvel! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Przyszłość jest w jej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →