fot. kadr z filmu

Sequel „Kapitan Marvel” będzie się nieco różnić od swojego poprzednika


22 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Marvels, czyli sequel Kapitan Marvel, ma być zwariowaną produkcją. Tak przynajmniej twierdzi Brie Larson, odtwórczyni roli Carol Danvers.

The Marvels zabiorą nas w kosmiczną podróż

Kapitan Marvel pojawiła się na kinowych ekranach w 2019 roku. Film zebrał raczej mieszane opinie, skłaniając się bardziej w stronę tych pozytywnych, jednak nie brakło także głosów krytyki. Sam uważam produkcję za raczej średni obraz, takie mocne 6/10, ale ze wskazaniem na to, że w Kinowym Uniwersum Marvela są gorsze filmy. Sequel Kapitan Marvel bynajmniej nie dostanie dwójki przy tytule, bo kontynuacja przygód Carol Danvers nosi tytuł The Marvels z jednego prostego powodu – pojawią się w niej grana przez Iman Vellani Kamala Khan/Ms. Marvel oraz znana z jedynki, dorosła Monica Rambeau/Photon, którą w serialu WandaVision grała Teyonah Paris.

The Marvels ukaże się 17 lutego 2023 roku. O filmie jak dotąd nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, jednak Carol Danvers, wcielająca się w rolę Brie Larson uchyliła rąbka tajemnicy. Sequel będzie nieco różnił się od jedynki.

Mogę powiedzieć tyle, że nie da się odpowiednio wyrazić tego, jak niesamowita jest Nia Da Costa, nasza reżyserka. Praca z nią była zaszczytem. Jest niezwykle utalentowana i ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Mogę również powiedzieć, że kiedy pierwszy raz przeczytałam scenariusz, nie wierzyłam w to, co czytam. Pomyślałam, że to szaleństwo. To jest właśnie to, co uwielbiam w Marvelu – ciągle wymyślają coś na nowo. Ciągle robią to, o czym w życiu nie pomyślisz, że jest w tych filmach możliwe. I nie boją się tego robić. Dlatego jestem podekscytowana tym filmem. Są pewne moje osobiste osiągnięcia, którymi chcę się podzielić, ale fajna jest odrobina tajemnicy. I dobrze jest wiedzieć, że fani będą zadowoleni, kiedy film wyjdzie.

– powiedziała Brie Larson w wywiadzie dla Uproxx
Sequel „Kapitan Marvel” będzie się nieco różnić od swojego poprzednika
plakat filmu The Marvels, fot. Marvel Studios

Zanim jednak The Marvels

Marvel co chwilę zasypuje nas nowościami, dlatego warto trzymać rękę na pulsie. Nadchodzą oczywiście Moon Knight i druga odsłona Doktora Strange’a, jednak warto też przypomnieć o Ms. Marvel – serialu, który wprowadzi do uniwersum postać Kamali Khan. Produkcja będzie czymś w rodzaju prequela do filmu The Marvels. Główna bohaterka jest fanką Carol Danvers i autorką fanowskich historyjek o superbohaterach, która zyskuje umiejętność zmiennokształtności. Ms. Marvel nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, jednak spekuluje się, że serial trafi na Disney+ latem 2022 roku.

The Marvels, czyli sequel Kapitan Marvel, ma być zwariowaną produkcją. Tak przynajmniej twierdzi Brie Larson, odtwórczyni roli Carol Danvers. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? The Marvels zabiorą nas w kosmiczną podróż Kapitan Marvel pojawiła się na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →