Disney+

W drodze jest film biograficzny o Olivii Rodrigo


20 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Film o Olivii Rodrigo swoją premierę ujrzy na platformie Disney+ 25 marca. Dostępny jest pierwszy teaser trailer. Sprawdź.

Film o Olivii Rodrigo

Olivia Rodrigo ogłosiła nowy dokument o powstawaniu jej debiutanckiego albumu, Sour. Film będzie się nazywał Driving Home 2 U (A Sour Film). Wyreżyseruje go Stacey Lee, producentem natomiast będzie Interscope Films i Supper Club. Jak podaje informacja prasowa, film będzie przedstawiał wycieczkę, którą odbyła Rodrigo – od Salt Lake City po Los Angeles, podczas której piosenkarka zaczęła pisać album Sour. Dokument ma zawierać “nowe aranżacje jej piosenek na żywo, intymne wywiady i dotąd niepublikowany materiał filmowy o powstawaniu jej debiutu”.

To będzie wyjątkowe doświadczenie filmowe. Po raz pierwszy fani będą mieli okazję zrozumieć, jak powstał album Sour i dlaczego to była dla Olivii tak osobista podróż. Nie będzie to stricte film koncertowy, a raczej szansa, by ujrzeć pierwszoosobowy raport opowiadający o tym, jak Olivia Rodrigo stała się jedną z największych współczesnych muzycznych gwiazd. Mimo wszystko fani ujrzą w tym dokumencie interpretacje piosenek z Sour, jakich nie widzieli wcześniej.

– powiedział Ayo Davis, szef Disney+ w oficjalnym oświadczeniu
Olivia Rodrigo
Olivia Rodrigo, fot. mat. prom. Universal Music Polska

Driving Home 2 U to bardzo proste i unikatowe, świeże spojrzenie na film muzyczny i tego dokładnie oczekujemy od Olivii. To autentyczne przedstawienie jej procesu kreatywnego, jej niesamowitego flow i tego, kim jest jako artystka i jako osoba. Jesteśmy dumni z tego, że koprodukowaliśmy ten film wraz z Supper Club i jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że jego domem będzie właśnie Disney+.

– dodał John Janick, przewodniczący Interscope Geffen A&M i Interscope Films

driving home 2 u (a SOUR film) | Teaser Trailer | Disney+

Film o Olivii Rodrigo swoją premierę ujrzy na platformie Disney+ 25 marca. Dostępny jest pierwszy teaser trailer. Sprawdź. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Film o Olivii […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →