fot. kadr z teledysku „A Million Dreams/A Million Dreams (Reprise)"

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Córka P!nk zachwyca swoim wokalem w coverze piosenki „Rose Song” Olivii Rodrigo


14 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

P!nk już od lat zaskakuje słuchaczy swoim charyzmatycznym głosem. W jej bliskim otoczeniu jest jednak ktoś, kto mocno depcze jej po piętach.

Jaka matka, taka córka

P!nk na kartach muzycznej historii niewątpliwie zapisze się jako jedna z najlepszych. Wokalistka ma na swoim koncie takie albumy, jak: M!ssundaztood (500 milionów odtworzeń), The Truth About Love (prawie 2 miliardy odtworzeń) czy też wydany ostatnio krążek Hurts 2B Human, z którego pochodziły między innymi utwory Walk Me Home i Can We Pretend. Od lat zaskakiwała swoich słuchaczy charyzmą, a także poświęceniem, które pozwalało jej tworzyć na scenie niezapomniane widowiska.

Jak się teraz okazuje, jej niesamowite umiejętności są nie tylko wynikiem jej ciężkiej pracy i uporu. To też kwestia genetyki. Dowodem na to niech będą umiejętności jej córki – Willow Sage Hart. Widać, że na naszych oczach rośnie ktoś, kto z pewnością po Amerykance przejął wszystko, co najlepsze.

Przeczytaj także: P!nk pokazuje środkowy palec swoim hejterom i wspiera kobiety singlem Irrelevant

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Córka P!nk zachwyca swoim wokalem w coverze piosenki „Rose Song” Olivii Rodrigo
fot. kadr z teledysku do piosenki What About Us

Wokalne umiejętności młodziutkiej Willow Sage Hart mogliśmy po raz pierwszy podziwiać już przy okazji wydanego 24 października 2018 roku coveru piosenki A Million Dreams. Utwór pochodził z albumu The Greatest Showman: Reimagined, stworzonego na potrzeby promocji filmowego musicalu Król Rozrywki. Delikatny i melodyjny głos dziewczynki idealnie wpasował się w naprawdę trudny i wymagający repertuar.

P!nk & Willow Sage Hart (P!nk’s Daughter) – A Million Dreams/A Million Dreams (Reprise)

Już wtedy fani Amerykanki żartowali, że wokalistka wychowała sobie pod dachem nie lada konkurencję. Nic więc dziwnego, że po tak pozytywnym odbiorze 11-letnia obecnie córka P!nk postanowiła dalej pielęgnować swoje umiejętności. Kolejnym wziętym na tapet utworem jest cover piosenki Olivii Rodrigo. Na swoim pierwszym w życiu recitalu Willow Sage Hart wykonała więc utwór Rose Song, który zwyciężczyni Grammy śpiewała między innymi podczas show High School Musical: The Musical: The Series na platformie Disney+.

Willow i jej pięcioletni brat Jameson Moon Hart są dziećmi Amerykanki oraz Careya Harta, znanego zawodnika motocrossu. Związek pary trwa nieprzerwanie od 2006 roku.

P!nk już od lat zaskakuje słuchaczy swoim charyzmatycznym głosem. W jej bliskim otoczeniu jest jednak ktoś, kto mocno depcze jej po piętach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →