fot. kadr z teledysku do piosenki „What About Us”

P!nk powraca do Polski. Amerykańska artystka po raz kolejny podbije stolicę


07 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

P!nk, czyli chodząca gwarancja niesamowitego koncertu, po raz kolejny wystąpi w Polsce. Wokalistka powróci do naszego kraju z nową trasą.

Warszawa po raz kolejny ugości Amerykankę

Jedna z najcharyzmatyczniejszych wokalistek w historii, żywiołowa performerka, opowiadająca za pomocą swojej muzyki przepiękne historie wokalistka i przede wszystkim – kobieta, która nigdy nie bała się mówić głośno tego, co myśli. P!nk powraca do Polski, by po raz kolejny wystąpić w naszym kraju podczas nadchodzącej trasy.

Przeczytaj także: P!nk pokazuje środkowy palec swoim hejterom i wspiera kobiety singlem Irrelevant

P!nk Summer Carnival 2023 Polska trasa koncertowa
fot. materiały prasowe

Wokalistka w ramach swojej trasy Summer Carnival 2023 wystąpi 16 lipca na Stadionie Narodowym. Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy ruszy już w środę 12 października o godz. 10:00, dla klientów Ticketmastera w czwartek 13 października o godz. 10:00, a sprzedaż ogólna rozpocznie się już w piątek 14 października o godz. 10:00.

P!nk – występ na żywo na gali The BRIT Awards 2019, zobacz!

Będzie to pierwsze show wokalistki w naszym kraju od 2019 roku, kiedy to P!nk wystąpiła na Stadionie Narodowym w ramach trasy koncertowej Beautiful World Tour ze swoim albumem Beautiful Trauma. Od tego czasu artystka uraczyła nas jeszcze jednym krążkiem zatytułowanym Hurts 2B Human, na którym pojawili się między innymi Khalid, Cash Cash czy też Wrabel.

Czego możemy się spodziewać po koncertach Amerykanki? Przede wszystkim energii. Prezentowana przez nią muzyka pełna jest emocji, które w wersji na żywo przekazywane są w naprawdę potężnej dawce. Jedno jest więc pewne – na widowiskowych spektaklach P!nk nie można się nudzić i na pewno będą to dobrze zainwestowane pieniądze.

P!nk, czyli chodząca gwarancja niesamowitego koncertu, po raz kolejny wystąpi w Polsce. Wokalistka powróci do naszego kraju z nową trasą. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Warszawa po raz kolejny […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →