Rag’n’Bone Man i P!NK prezentują wspólny utwór „Anywhere Away From Here”


09 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Do sieci trafił wspólny utwór Rag’n’Bone Man i P!NK. Kawałek zatytułowany Anywhere Away From Here znajdzie się na nadchodzącym albumie brytyjskiego wokalisty – Life By Misadventure.

Rag’n’Bone Man szykuje się do wydania swojego drugiego albumu studyjnego. Krążek o tytule Life By Misadventure ukaże się 7 maja. Artysta wybrał się do Nashville, żeby nagrać swój nowy album i wrócił do Wielkiej Brytanii tuż przed wybuchem pandemii.

Rag'n'Bone Man w duecie z P!NK

Rag’n’Bone Man w duecie w P!NK

Do tej pory poznaliśmy jeden singiel – All You Ever Wanted. Dziś swoją premierę miała kolejna odsłona albumu – utwór Anywhere Away From Here, który powstał we współpracy z P!NK. Opowiada on o uczuciu dyskomfortu w towarzystwie.

Ten kawałek to szczere spojrzenie na chęć zniknięcia z niekomfortowych sytuacji. Opowiada o słabościach, które wszyscy mamy. To zaszczyt, że P!nk pojawiła się w tej piosence i ogromne się cieszę, że mogłem z nią współpracować.

Rag’n’Bone Man

Po raz pierwszy spotkałam Rag’n’Bone Mana podczas europejskiej trasy w 2017 roku, niedługo po tym jak usłyszałam Human. Od tego momentu zakochałam się w jego głosie. Gdy go poznałam od razu zauważyłam, że ma wspaniała duszę. Wiedziałam, że chcę z nim współpracować. Singiel Anywhere Away From Here to dla nas idealna piosenka. Ogromnie się cieszę, że mogłam być jej częścią.

P!NK

Utworowi towarzyszy klip wyreżyserowany przez Joe’a Connora, który ukazuje artystów śpiewających w londyńskim Duke Of York’s Theatre. Sprawdźcie:

Rag’n’Bone Man, P!nk – Anywhere Away from Here


Rag’n’Bone Man – Life By Misadventure – lista utworów

 1. Fireflies
 2. Breath In Me
 3. Fall In Love Again
 4. Talking To Myself
 5. Anywhere Away From Here
 6. Alone
 7. Crossfire
 8. All You Ever Wanted
 9. Changing of the Guard
 10. Somewhere Along The Way
 11. Time Will Only Tell
 12. Lightyears
 13. Party’s Over
 14. Old Habits
Rag'n'Bone Man zapowiada nową płytę
Rag’n’Bone Man – Life By Misadventure – okładka albumu

Do sieci trafił wspólny utwór Rag’n’Bone Man i P!NK. Kawałek zatytułowany Anywhere Away From Here znajdzie się na nadchodzącym albumie brytyjskiego wokalisty – Life By Misadventure. Rag’n’Bone Man szykuje się do wydania swojego drugiego albumu studyjnego. Krążek o tytule Life By Misadventure ukaże się 7 maja. Artysta wybrał się do Nashville, żeby nagrać swój nowy […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →