P!NK: All I Know So Far!” – premiera filmu dokumentalnego o artystce już za chwilę

Podziel się newsem:

P!NK odsłoni kulisy trasy koncertowej Beautiful Trauma i swojego życia prywatnego w filmie dokumentalnym – P!NK: All I Know So Far!.

Wsiądź do koncertowego busa P!NK!

Niekwestionowana światowa gwiazda muzyki pop – P!NK, doczekała się własnego filmu dokumentalnego! P!NK: All I Know So Far! pozwoli nam śledzić artystkę podczas niesamowitej trasy koncertowej Beautiful Trauma z 2019 roku, która była jednym z największych sukcesów w karierze wokalistki. W ramach tej trasy P!NK zaprezentowała swoje show również w Polsce, na warszawskim PGE Narodowym. Koncert przez obecnych na nim fanów został jednogłośnie okrzyknięty niezapomnianym przeżyciem.

P!NK: All I Know So Far! ukaże również kulisy życia prywatnego wokalistki. Film pokaże P!NK podczas prób zbalansowania swojego życia, jako matka, żona, szefowa i artystka. Całość będzie zatem miksturą nagrań z trasy koncertowej, zakulisowych wywiadów i osobistych materiałów.

Film dokumentalny P!NK: All I Know So Far. Znamy datę premiery!

Za reżyserię filmu dokumentalnego o P!NK odpowiada Michael Gracey, znany już z pracy nad musicalem biograficznym Król rozrywki z 2017 roku, który może się pochwalić nominacją do Oscara i trzema nominacjami do Złotych Globów, w tym jedną wygraną za najlepszą piosenkę This Is Me.

Film P!NK: All I Know So Far! będzie dostępny w 240 krajach za pomocą platformy Prime Video Amazona. Premiera już 21 maja, nie przegapcie!

P!NK: All I Know So Far! - film dokumentalny
„P!NK: All I Know So Far!” – plakat filmu

P!NK odsłoni kulisy trasy koncertowej Beautiful Trauma i swojego życia prywatnego w filmie dokumentalnym – P!NK: All I Know So Far!. Wsiądź do koncertowego busa P!NK! Niekwestionowana światowa gwiazda muzyki pop – P!NK, doczekała się własnego filmu dokumentalnego! P!NK: All I Know So Far! pozwoli nam śledzić artystkę podczas niesamowitej trasy koncertowej Beautiful Trauma z 2019 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →