P!NK zaśpiewała z córką. Posłuchaj singla „Cover Me In Sunshine”

Podziel się newsem:

P!NK zaprezentowała nowy singiel, w którym śpiewa ze swoją 9-letnią córką Willow Sage Hart. Posłuchajcie ich piosenki Cover Me In Sunshine!

Willow Sage Hart – córka P!NK debiutuje

Cover Me In Sunshine to nie tylko najnowszy singiel P!NK, ale również, a może nawet przede wszystkim debiut muzyczny jej 9-letniej córki Willow Sage Hart. P!NK zaprosiła bowiem dziewczynkę do nagrania wspólnej piosenki.

P!NK córka Willow singiel Cover Me In Sunshine
P!NK, Willow Sage Hart – „Cover Me In Sunshine”, okładka singla

W wyniku artystycznej fuzji matki i córki otrzymaliśmy pełen słonecznego, wakacyjnego klimatu popowy utwór, który za sprawą głosu małej Willow zyskał jeszcze więcej beztroskiej, niewinnej i kojarzonej z dzieciństwem aury, choć nie stał się przez to również infantylny.

Piosence towarzyszy także przywołujący wspomnienia lata teledysk, który przedstawia promienne i radosne ujęcia P!NK i jej córki na pięknej farmie. Zobaczcie!

Cover Me I Sunshine – utwór nie tylko o miłości matki i córki

Okazuje się, że nowy singiel P!NK ma również głębsze znaczenie niż tylko przedstawienie miłości matki i córki. Sama artystka napisała w social mediach o swoim nowym utworze:

Poprzedni rok był dla nas prawdziwym rollercoasterem emocji. Był przepełniony strachem, smutkiem i samotnością, ale był także pełen ciszy, refleksji i nauki. Willow i ja znalazłyśmy ukojenie w tworzeniu muzyki i prezentujemy ten numer z nadzieją, że Wam również pomoże przetrwać ten ciężki okres.

P!NK zaprezentowała nowy singiel, w którym śpiewa ze swoją 9-letnią córką Willow Sage Hart. Posłuchajcie ich piosenki Cover Me In Sunshine! Willow Sage Hart – córka P!NK debiutuje Cover Me In Sunshine to nie tylko najnowszy singiel P!NK, ale również, a może nawet przede wszystkim debiut muzyczny jej 9-letniej córki Willow Sage Hart. P!NK zaprosiła bowiem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →