fot. [Bounty Press / BEEM/EAST NEWS]

P!nk pokazuje środkowy palec swoim hejterom i wspiera kobiety singlem “Irrelevant”


20 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

P!nk w bardzo dosadny sposób wypowiada się na temat zaostrzonego w USA prawa do aborcji. Posłuchajcie emocjonalnego utworu Irrelevant.

P!nk nie godzi się na takie traktowanie

Amerykańska polityka ostatnimi czasy zalicza (mówiąc bardzo delikatnie) wpadkę za wpadką. Wszystkie z nich skrupulatnie komentuje P!nk, która raz za razem dosadnie udostępnia swoje przemyślenia za pomocą social mediów. Jej kolejnym głosem w bardzo ważnej sprawie jest pierwszy teledysk od ponad roku, który wokalistka wrzuciła do sieci.

Przeczytaj także: Halsey otworzyła się na temat aborcji, która uratowała jej życie

P!nk
fot. NME

Napisany i wyprodukowany przez Iana Fitchuka i P!nk utwór jest protestem wokalistki w związku ze stale rosnącymi problemami społecznymi, które nękają teraz Stany Zjednoczone. Piosenka powstała również w bardzo emocjonalnym dla wielu obywateli momencie, czyli po decyzji Sądu Najwyższego o unieważnieniu sprawy Roe v. Wade.

Dziewczyny po prostu chcą mieć prawa – więc dlaczego musimy walczyć

– śpiewa wokalistka.

P!nk – Irrelevant, posłuchaj!

Jako kobieta z opinią, która jest nieustraszona w wyrażaniu tej opinii, staje się to dla mnie bardzo męczące, gdy jedyną ripostą jest powiedzenie mi, jak bardzo jestem nieistotna. Jestem istotna, ponieważ istnieję i ponieważ jestem człowiekiem. Nikt nie jest bez znaczenia. I nikt nie może odebrać mi głosu. Misją When We All Vote (akcja organizowana przez Michelle Obamę w związku z zachęceniem Amerykanów do głosowania) jest zwiększenie udziału w każdym cyklu wyborczym i zmiana kultury wokół głosowania. Mam nadzieję, że razem odzyskamy swoją niezależność

– mówi o utworze wokalistka.

Teledysk do utworu P!nk zadebiutował w poniedziałek, 18 lipca. Klip wyreżyserowany jest przez wokalistkę i Brada Comforta i łączy w sobie filmiki z odbywających się w Ameryce protestów.

P!nk w bardzo dosadny sposób wypowiada się na temat zaostrzonego w USA prawa do aborcji. Posłuchajcie emocjonalnego utworu Irrelevant. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins P!nk nie godzi się na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →