Co słychać u Kanye Westa? Raper zmienia tytuł albumu i organizuje pierwszy wiec wyborczy

Obserwuj nas na instagramie:

Kanye West w ostatnich tygodniach dostarcza nam naprawdę dużą dawkę emocji. Na przestrzeni tygodnia raper ogłosił start w wyborach prezydenckich, ogłosił nowy album, a następnie zmienił jego tytuł.

Just Kanye being Kanye

Nie God’s Country a DONDA, tak prawdopodobnie będzie nazywał się nowy krążek Ye, którego premiera miałaby się odbyć już w najbliższy piątek – 24 lipca. Prawdopodobnie, bo raper chwilę po zamieszczeniu tweeta z informacją o zmianie tytułu albumu i tracklistą po prostu go usunął.

Jednak fani twórczości Kanye powinni być przyzwyczajeni do takich sytuacji, bowiem w przypadku zeszłorocznego Jesus Is King, także mieliśmy mnóstwo zawirowań, włącznie z przesuwaniem daty premiery, czy właśnie zmiany tytułów. Dlatego nie radziłbym za bardzo brać do siebie tego co Kanye pisze na Twitterze.

Kanye West feat. Travis Scott – Wash Us In The Blood

Załóżmy jednak, że krążek ukażę się pod koniec tego tygodnia. Na załączonej trackliście znalazło się miejsce dla niedawno opublikowanego Wash Us In The Blood z Travisem Scottem. Oprócz tego, pojawiły się tam także takie tytuły jak Off the Grid, In God’s Country, ale także długo wyczekiwane Hurricane i New Body.

Natomiast nowy tytuł albumu to nic innego, jak hołd dla zmarłej w 2007 matki rapera – Dondy West.

Kanye West i Donda West

Pierwszy wiec wyborczy

Oczywiście oprócz spraw związanych z muzyką, czy modą, West ogłosił swój oficjalny start w wyborach prezydenckich, o czym przeczytacie tutaj. Wczoraj w Charleston odbył się jego pierwszy wiec wyborczy, podczas którego raper kandydat na prezydenta USA wygłosił chaotyczne przemówienie.

Podczas niego, ubrany w kamizelkę kuloodporną West poruszył tematy związane z pornografią, a także wygłosił swój sprzeciw przeciwko aborcji. Podczas przemówienia Ye ze łzami w oczach przyznał, że o mały włos nie przyszedłby na świat, gdyż jego rodzice planowali aborcję. Wyjawił także, iż sam, wraz z Kim zastanawiali się nad aborcją, gdy celebrytka dowiedziała się o ciąży. Jednak jak przyznał – doznał objawienia od Boga, przez co cały jego światopogląd uległ zmianie.

Wybory prezydenckie w USA odbędą się 3 listopada. Start Westa nie był pewny, ponieważ w wielu stanach rejestracja kandydatów była już niemożliwa. West jednak dopisał się do listy kandydatów w stanie Oklahoma, co oznacza, że jest on oficjalnym kandydatem na prezydenta USA.

Kanye West w ostatnich tygodniach dostarcza nam naprawdę dużą dawkę emocji. Na przestrzeni tygodnia raper ogłosił start w wyborach prezydenckich, ogłosił nowy album, a następnie zmienił jego tytuł. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →