Kanye West ogłasza nowy album! Posłuchajcie pierwszego singla z Travisem Scottem


30 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Kanye West znany jest przede wszystkim z tego, że lubi zaskakiwać swoich słuchaczy. Na szczęście, tym razem niespodzianką jest nowy numer, w którym gościnnie usłyszymy Travisa Scotta.

Reklama

Kanye West przedstawia God’s Country

Pierwsze informacje o nowym albumie od Kanye pojawiły się kilka miesięcy temu, gdy reżyser Arthur Jafa podczas wywiadu przeprowadzanego przez Michèle Lamy krótko mówiąc wysypał się i zdradził tytuł najnowszego krążka Kanye.

Następnie pojawiły się wspólne zdjęcia Kanye z Dr’em Dre, jednak nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat nowego wydawnictwa. Aż do wczoraj, kiedy to sam zainteresowany zamieścił na Twitterze zajawkę teledysku, a także tytuł swojego nadchodzącego albumu.

Dziesiąty krążek Kanye Westa będzie nosił tytuł God’s Country. Na ten moment nie ma zbyt wielu szczegółów na temat nowego wydawnictwa, jednak podejrzewam, że West w nieco zmienionej formie będzie kontynuował swoją wizję z zeszłorocznego Jesus is King.

They don’t want Kanye to be Kanye

Natomiast w nowy singlu Kanye usłyszymy także zwrotkę Travisa Scotta, a masteringiem utworu jak i całej płyty zajął się Dr. Dre. Jednak na co przede wszystkim zwróciłem uwagę, to brzmienie utworu, które przypomina w pewien sposób styl Kanyego z Yeezusa z 2013 roku. Jest to także wyraźny środkowy palec dla tych, którzy stwierdzili, że West zgubił swój pazur.

Kanye West feat. Travis Scott – Wash Us In The Blood

Ponadto, tematyka utworu, bardzo dobrze współgra z chaotycznym na pierwszy rzut oka klipem w reżyserii Arthura Jafy. W obrazku do Wash Us In The Blood aż roi się od ujęć z protestów BLM, sal szpitalnych, a także chaosu i zgiełku na ulicach, który momentami przypomina to co dzieje się chociażby w grach z serii Grand Theft Auto.

Natomiast ostatnie dni, to dla fanów Kanye prawdziwy zawrót głowy. Oprócz ogłoszenia nowego albumu, raper nawiązał współpracę z firmą odzieżową GAP z okazji 10 lecia marki Yeezy. Ponadto, raper ma w planach produkcję serialu animowanego KIDS SEE GHOSTS we współpracy z Kid Cudim i Takashim Murakamim.

Kanye West znany jest przede wszystkim z tego, że lubi zaskakiwać swoich słuchaczy. Na szczęście, tym razem niespodzianką jest nowy numer, w którym gościnnie usłyszymy Travisa Scotta. Kanye West przedstawia God’s Country Pierwsze informacje o nowym albumie od Kanye pojawiły się kilka miesięcy temu, gdy reżyser Arthur Jafa podczas wywiadu przeprowadzanego przez Michèle Lamy krótko […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.