P!nk rozpoczyna europejską trasę. W lipcu pojawi się na koncercie w Polsce

Obserwuj nas na instagramie:

P!nk rozpoczęła europejską część trasy koncertowej w Amsterdamie, gdzie zagrała dla 50 tysięcy osób. Już niedługo będzie można zobaczyć ją na żywo także w Polsce – wokalistka 20 lipca zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprawdź szczegóły. 

P!nk– światowa ikona pop zadebiutowała w 2000 roku i od tamtej pory wydała 8 albumów studyjnych i jeden krążek z kompilacją największych przebojów. Jej ostatnia płyta Hurts to be Human ukazała się w kwietniu tego roku. Wydawnictwo jest promowane przez single: Walk Me Home, Hustle, Can We Pretend (nagrany z zespołem Cash Cash) oraz Hurts 2B Human z gościnnym udziałem Khalida.

P!nk – Hurts 2B Human ft. Khalid

P!nk – trasa koncertowa The Beautiful Trauma World Tour

Artystka kontynuuje obecnie międzynarodową trasę The Beautiful Trauma World Tour, na którą składa się 156 koncertów w 18 krajach. Trasa rozpoczęła się w marcu 2018 roku w Stanach Zjednoczonych i do tej pory, na całym świecie sprzedano już ponad 3 miliony biletów. Podczas koncertów w ramach trasy gościnnie na scenie pojawiają się Vance Joy i KidCutUp.

16 czerwca w Amsterdamie rozpoczęła się europejska część trasy, która obejmuje 27 największych stadionów w Europie. To pierwsza europejska trasa amerykańskiej wokalistki od czasu The Truth About Love Tour w 2013 roku.

Holenderski koncert obejrzało 50 tys. osób. Podczas koncertu artystka zagrała swoje największe hity, a także utwory z najnowszej płyty.

Pink w Polsce w ramach trasy koncertowej The Beautiful Trauma World Tour

P!nk w Polsce – bilety

Europejska część trasy obejmuje także Polskę. P!nk wystąpi 20 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety w cenie od 220 PLN znajdziecie na stronie Live Nation.


P!nk – 90 days – teledysk

Utwór 90 Days to efekt współpracy P!nk i amerykańskiego muzyka Wrabela. Artystka zaprezentowała poruszający klip, w którym wystąpił jej mąż Carey Hart. Piosenka pochodzi z jej ostatniego albumu Hurts 2B Human.

P!nk rozpoczęła europejską część trasy koncertowej w Amsterdamie, gdzie zagrała dla 50 tysięcy osób. Już niedługo będzie można zobaczyć ją na żywo także w Polsce – wokalistka 20 lipca zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprawdź szczegóły.  P!nk– światowa ikona pop zadebiutowała w 2000 roku i od tamtej pory wydała 8 albumów studyjnych i jeden […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →