Marvel

Kevin Feige zapowiada, że „Moon Knight” będzie brutalny. Są także nowe zdjęcia i spot telewizyjny


14 lutego 2022

Podziel się newsem:

Moon Knight to kolejny nadchodzący serial ze stajni Marvela. Fani zastanawiali się, czy produkcja nie będzie zbyt ugrzeczniona. Szef i dyrektor kreatywny Marvel Studios, Kevin Feige, uspokaja i zapewnia, że nowa postać nie wstrzymuje swoich ciosów.

Moon Knight powiększa skład

Moon Knight przedstawi losy Stephena Granta, dobrze ułożonego pracownika sklepu z pamiątkami, którego nawiedzają przebłyski i wspomnienia innego życia. Mężczyzna odkrywa, że cierpi na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości i dzieli ciało z najemnikiem, Markiem Spectorem. Kiedy ich wrogowie zaczynają się ujawniać, Grant i Spector muszą znaleźć kompromis i wspólnie rzucić się w śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę potężnych bogów Egiptu.

Twórcy nie dali póki co żadnej informacji o tym, czy w serialu pojawi się także kolejna tożsamość głównego bohatera, taksówkarz Jake Lockley, jednak fani zauważyli, że wcielający się w Moon Knighta Oscar Isaac mówi trzema różnymi akcentami, co może sugerować obecność kierowcy. Wiemy za to, że w produkcji obecny będzie nieco bardziej przyziemny, stonowany i spokojniejszy, pełniący niejako funkcję detektywa, odziany w elegancki garnitur – Mr. Knight. Na łamach magazynu Empire ukazało się pierwsze zdjęcie promujące kolejną tożsamość Moon Knighta.

Kevin Feige zapowiada, że „Moon Knight” będzie brutalny. Są także nowe zdjęcia i spot telewizyjny
Marvel Studios / Empire

A co z brutalnością? Kevin Feige uspokaja

W związku z tym, że Moon Knight wyląduje na Disney+, pojawiły się pytania o ewentualną brutalność produkcji. Serial otrzymał w Stanach Zjednoczonych oznaczenie TV-14. Kevin Feige, szef i dyrektor kreatywny Marvel Studios, wypowiedział się w kwestii przesuwania granic i zachowań głównego bohatera.

Jest brutalny. Praca z Disney+ i sprawdzanie, jak bardzo możemy przesunąć granice, była przyjemna. W serialu są momenty, kiedy Moon Knight mocno okłada inną postać, co jest bardzo brutalne i głośne. Pierwszym odruchem jest pytanie: wycofamy się z tego, prawda? Nie. Nie wycofujemy się. Zmieniamy ton. To coś innego. To Moon Knight.

– skomentował Feige na łamach magazynu Empire

Serial mocno skupi się na psychice i chorobach głównego bohatera, co także jest delikatnym tematem.

To ryzykowne. On jest mrocznym bohaterem i rzeczy, z którymi działamy, są całkowicie inne. Ponieważ jest to limitowany serial, a nie film, nie ma aż takiego ciśnienia na to, byśmy dużo zarobili przez weekend otwarcia. Mamy możliwość, aby podjąć większe ryzyko i przedstawić tę eksperymentalną jakość na większą skalę.

– dodaje Oscar Isaac

Moon Knight zadebiutuje na Disney+ 30 marca. W obsadzie znaleźli się także Ethan Hawke, Gaspard Ulliel i May Calamawy. W Internecie ukazały się nowe zdjęcia promujące serial, a także krótki spot telewizyjny.

Kevin Feige zapowiada, że „Moon Knight” będzie brutalny. Są także nowe zdjęcia i spot telewizyjny
fot. Marvel Studios
Kevin Feige zapowiada, że „Moon Knight” będzie brutalny. Są także nowe zdjęcia i spot telewizyjny
fot. Marvel Studios

Moon Knight, zobacz spot telewizyjny

Moon Knight to kolejny nadchodzący serial ze stajni Marvela. Fani zastanawiali się, czy produkcja nie będzie zbyt ugrzeczniona. Szef i dyrektor kreatywny Marvel Studios, Kevin Feige, uspokaja i zapewnia, że nowa postać nie wstrzymuje swoich ciosów. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →