kadr ze zwiastuna

Jest pierwszy zwiastun serialu „Moon Knight”, nowej produkcji Marvel Studios


18 stycznia 2022

Podziel się newsem:

W Internecie ukazał się pierwszy materiał zapowiadający nowy serial Marvel Studios – Moon Knight.

Moon Knight – mniej doceniany Batman

Moon Knight jest postacią, na której debiut na ekranie wielu fanów czeka z utęsknieniem. Jego geneza luźno nawiązuje do egipskiej mitologii i jest jednocześnie jedną z mroczniejszych spośród tych, które ukazały się na kartach komiksów Marvela. Marc Spector, były żołnierz piechoty morskiej i były agent CIA, trudni się zawodem najemnika. Podczas jednego ze zleceń, Spector odnosi niemalże śmiertelne rany i pozostawiony sam sobie na egipskiej pustyni, zostaje uratowany przez boga księżyca – Khonshu. Spector staje się tytułowym Moon Knightem, który ma zwalczać zło w imię bóstwa, które jednocześnie doprowadza go do szaleństwa.

Komiksowe serie z Moon Knightem kładły także nacisk na zdrowie psychiczne Spectora, który przybierał różne tożsamości, co z czasem skutkowało zaburzeniami dysocjacyjnymi tożsamości.

Jest pierwszy zwiastun serialu „Moon Knight”, nowej produkcji Marvel Studios
plakat serialu

Przyjmij chaos

Serial o Księżycowym Rycerzu został zapowiedziany w 2019 roku i szczerze powiedziawszy, ten czas minął w mgnieniu oka. Jak czytamy w zapowiedzi serialu, produkcja ukaże losy Stevena Granta (jedna z tożsamości głównego bohatera), pracownika sklepu z pamiątkami, którego nawiedzają przebłyski i wspomnienia innego życia. Mężczyzna odkrywa, że cierpi na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości i dzieli ciało z najemnikiem, Markiem Spectorem. Kiedy ich wrogowie zaczynają się ujawniać, Grant i Spector muszą znaleźć kompromis i wspólnie rzucić się w śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę potężnych bogów Egiptu.

Z opisu wynika jedna zmiana w stosunku do materiału źródłowego: oryginalnie, Grant był biznesmenem i miliarderem. Zwiastun nie dał także żadnej informacji o tożsamości Jake’a Lockleya, którą przybierał Spector. W główną rolę wcieli się Oscar Isaac. W serialu zagrają także Ethan Hawke, Gaspard Ulliel i May Calamawy. Sześcioodcinkowy serial zadebiutuje 30 marca na Disney+.

Moon Knight, zobacz zwiastun

W Internecie ukazał się pierwszy materiał zapowiadający nowy serial Marvel Studios – Moon Knight. Moon Knight – mniej doceniany Batman Moon Knight jest postacią, na której debiut na ekranie wielu fanów czeka z utęsknieniem. Jego geneza luźno nawiązuje do egipskiej mitologii i jest jednocześnie jedną z mroczniejszych spośród tych, które ukazały się na kartach komiksów […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →