fot. Disney

Ile Disney+ będzie kosztował Polaków? Wyciekła przypuszczalna cena platformy


12 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Disney+ to jedna z wiodących platform streamingowych, chociaż wciąż nie jest dostępna we wszystkich krajach, które są zainteresowane jej ofertą. Nad Wisłą premiera serwisu zapowiadana jest na lato 2022, ale już teraz prognozuje się ceny usługi.

Disney+ wkrótce w Polsce

Od wprowadzenia na rynek platformy, wielu fanów studia z niecierpliwością wyczekiwało, kiedy ta będzie dostępna w Polsce. Disney+ zadebiutował na świecie dwa lata temu , jednak wciąż pozostaje niedostępny w niektórych państwach europejskich, w tym oczywiście nad Wisłą. Biblioteka serwisu zawiera mnóstwo kuszących tytułów – całą filmografię Marvela, komplet filmów z serii Star Wars, zbiory National Geographic, a oprócz tego oczywiście produkcje Disneya i Pixara. Według wszelkich prognoz, latem 2022, cały wymieniony katalog będzie dostępny również w Polsce.

Z przyjemnością potwierdzamy, że Disney+ zadebiutuje w Polsce latem 2022 roku. Doceniamy cierpliwość fanów oczekujących wejścia Disney+ i dokładamy wszelkich starań aby wprowadzić do krajów Europy Środkowej i Wschodniej najwyższej jakości serwis

– powiedziała przedstawicielka Disneya, Marta Szafrańska w 2020 roku.

Informacja o premierze serwisu w Polsce została właśnie oficjalnie potwierdzona. Dokładna data wciąż nie jest znana, jednak możemy spodziewać się, że latem będzie można już całkowicie swobodnie korzystać z platformy.

Disney+ premiera Polska

Przeczytaj: Disney nakręci animację, której akcja rozgrywać się będzie… na Kaszubach!

Disney+ polska cena premiera
fot. benchmark.pl

Cena przyzwoita, ale jedynie sugerowana

Jako pierwszy portal informacyjny, o domniemanej cenie serwisu nad Wisłą, poinformował Spider’s Web, powołując się na źródło z Holandii. Tamtejsza wersja streamingu udostępniła plan subskrypcji, który został podany w… złotówkach.

Na ten moment, zawierzając zagranicznym źródłom, cena za Disney+ będzie wynosić 39,99 zł za miesiąc. Jeśli ktoś zdecyduje się na subskrypcję roczną, zapłaci 399,99 , czyli o prawie osiemdziesiąt złotych mniej.

Disney+ polska cena premiera
via Spider’s Web

Oczywiście, podane ceny nie są pewnikiem. Polski oddział platformy wciąż nie ogłosił oficjalnych stawek.

Planujecie subskrypcję serwisu?

Disney+ to jedna z wiodących platform streamingowych, chociaż wciąż nie jest dostępna we wszystkich krajach, które są zainteresowane jej ofertą. Nad Wisłą premiera serwisu zapowiadana jest na lato 2022, ale już teraz prognozuje się ceny usługi. Disney+ wkrótce w Polsce Od wprowadzenia na rynek platformy, wielu fanów studia z niecierpliwością wyczekiwało, kiedy ta będzie dostępna […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →