zwiastun 3. sezonu „The Mandalorian”, YouTube

Zwiastun 3. sezonuThe Mandalorian”. Co wydarzy się w serialu?


17 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Disney+ podzielił się oficjalnym zwiastunem 3. sezonu The Mandalorian. Fabuła wychodzi od wydarzeń z serialu Księga Boby Fetta, w którym Din Djarin i Grogu wyruszają w ekscytującą podróż. Oto, co zdradza zajawka nowego Mandalorianina.

3. sezon The Mandalorian

Twórcy serialu The Mandalorian kazali nam czekać ponad dwa lata na trzecią część przygód Din Djarina (Pedro Pascal) i Grogu. Nowy sezon miał pojawić się w lutym, ale ostatecznie Lucasfilm i Disney+ zapowiedzieli go na 1 marca.

W międzyczasie pojawił się spin-off zatytułowany Księga Boby Fetta, który dzieje się tuż po wydarzeniach z 2. sezonu. Opowiada historię tytułowego łowcy nagród, który próbuje zdobyć rozgłos na planecie Tatooine, niegdyś kontrolowanej przez Jabbę Hutta. W serialu pojawia się również Mandalorianin. Akcja spin-offu ściśle wiąże się z nadchodzącym 3. sezonem The Mandalorian. Wychodzi od momentu, w którym Mando i Grogu wyruszają w stronę planety Mandalory.

Co wydarzy się w 3. sezonie?

Din Djarin został wyrzucony z klanu Mandalorian za to, że zdjął swój hełm. Grogu postanowił porzucić szkolenie Jedi z Lukiem Skywalkerem, by towarzyszyć Mando w podróży. Oboje wyruszają na Mandalorę, planety Mandalorian, gdzie Dina wzywa przeznaczenie. Jeśli dotrze do świętego miejsca, powróci do klanu.

Główny bohater wciąż ma przy sobie symbol władzy mandaloriańskiej, miecz Darksaber. Skupi to na nim uwagę Bo-Katan Kryze (Katee Sackhoff), która zechce przeszkodzić Mando w jego misji. Din i Grogu napotkają jednak nie tylko na swoich wrogów, ale również sojuszników. Ważną częścią fabuły stanie się również walka Nowej Republiki ze złoczyńcami galaktyki. Po zwiastunie możemy domyślać się, że sezon będzie bardzo emocjonujący, a dodatkowym smaczkiem będzie nowa lokalizacja, dawna stolica galaktyki – Coruscant.

W serialu pojawi się ponownie Greef Karg (Carl Weathers), Moff Gideon (Giancarlo Eposito), Płatnerz (Emily Swallow), dr Pershing (Omid Abtahi), Peli Motto (Amy Sedaris), a także postacie grane przez charakterystycznego Christophera Lloyda (znany z roli doktora Emmetta „Doca” Browna w trylogii Powrót do przyszłości) i Tima Meadowsa (jeden z najdłużej grających członków obsady Saturday Night Live). Niektórzy fani podejrzewają, że w 3. sezonie serialu może pojawić się Anakin Skywalker.

Twórcą i scenarzystą The Mandalorian wciąz jest Jon Favreau, który współpracuje z Noah Kloor i Davem Filonim. Lucasfilm ujawnił reżyserów tego sezonu. To Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Rachel Morrison, Lee Isaac Chung i Peter Ramsey.

Disney+ podzielił się oficjalnym zwiastunem 3. sezonu The Mandalorian. Fabuła wychodzi od wydarzeń z serialu Księga Boby Fetta, w którym Din Djarin i Grogu wyruszają w ekscytującą podróż. Oto, co zdradza zajawka nowego Mandalorianina. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →