kadr z filmu „Nieznośny ciężar wielkiego talentu”

Pedro Pascal nie mógł wejść na wystawę o Pedro Pascalu


09 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Fanka stworzyła wystawę o tym, jak kocha Pedro Pascala. Aktor chciał odwiedzić angielską galerię, ale pocałował klamkę.

Pedro Pascal nie dotarł na wystawę

ADHD Hyper Fixation and Why it Looks Like I Love Pedro Pascal stworzyła Heidi Gentle Burrell. Gwiazdor The Last of Us Pedro Pascal poszedł na poświęconą mu wystawę z przyjacielem, aktorem Russellem Toveyem (Spojrzenia) oraz znawcą sztuki Robertem Diamentem. Gdy jednak dotarli pod drzwi galerii w Margate w Anglii, okazało się, że jest ona zamknięta. Artyści pocałowali klamkę, ale zrobili sobie wspólne zdjęcie przed budynkiem.

Wystawa w Margate to dla artystki sposób na przedstawienie codziennego życia z ADHD. „Mam nadzieję, że podniesie to debatę na temat neuroróżnorodności” – tłumaczyła Heidi. Maluje zjawisko związane z hiperfokusem, który koncentruje się wokół popkultury. Osoby z ADHD czy autyzmem bardzo często nadmiernie skupiają się na jednej czynności. Może być to dla nich problematyczne, ponieważ czasami odcinają się od wszystkich innych bodźców. W niektórych przypadkach jest to natomiast nawet hiperfiksacja, czyli „kompulsywna obsesja na punkcie czegoś”.„Nie nazwałabym siebie fanką z obsesją” – tłumaczyła w wywiadzie dla „Independent” – „ale mam ogromną obsesję na punkcie uchwycenia go w mojej sztuce”. Mediom powiedziała, że jest zachwycona odwiedzinami aktora. „Chociaż mogę sobie wyobrazić, że jest trochę zawstydzony tym, że cała sztuka jest o nim!”. Niestety aktor pojawił się w galerii w niedzielę, kiedy jest ona stale zamknięta.

Wielka sława Pascala

Po sukcesie serialu The Last of Us Pedro Pascal nie może odpędzić się od blasku fleszy. Choć na początku – po zdobyciu popularności w serialach takich jak Gra o Tron, The Mandalorian czy Narcos – uwielbiał kontakt z oddanymi fanami, w ostatnich latach widać jego zaniepokojenie niektórymi zachowaniami. W tym roku Pascal powiedział „The Hollywood Reporter”, że ze względu na sposób, w jaki zmarła jego postać z GoT, Oberyn Martell, fani „bardzo lubili robić sobie selfie z kciukami w jego oczach”. Niestety skończyło się to dla niego infekcją oka. W ostatnich latach jest za to synonimem „internetowego daddy”. Obrazy to z pewnością dla niego miła odmiana oddania fanów!

kadr z serialu „Gra o tron”

Fanka stworzyła wystawę o tym, jak kocha Pedro Pascala. Aktor chciał odwiedzić angielską galerię, ale pocałował klamkę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Pedro Pascal nie dotarł na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →