kadr z trailera „Strange Way Of Life”

Pierwszy trailer queerowego westernu z Pedro Pascalem i Ethanem Hawkiem już w sieci


27 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Pedro Almodóvar prezentuje pierwszy trailer krótkometrażowego queerowego westernu Strange Way of Life z Pedro Pascalem i Ethanem Hawkiem w rolach głównych.

Pierwszy taki film w karierze Pedro Almodóvara

Wielu nie chciało wierzyć, gdy internet obiegła informacja o najnowszym projekcie Pedro Almodóvara. Miał to być queerowy western z Pedro Pascalem i Ethanem Hawkiem. Strange Way of Life, bo taki nosi tytuł, faktycznie powstało. Czego jednak początkowo nie wiedzieliśmy, będzie to produkcja krótkometrażowa, trwająca zaledwie 31 minut. Jeśli wierzyć Almodóvarowi, będzie to odpowiedź na Brokeback Mountain, jednak bardziej „fizyczna” i „zwierzęca”. Zachęceni? Sprawdzajcie pierwszy trailer. Światowa premiera filmu już 17 maja. Nie wiemy jeszcze, kiedy będzie on dostępny w polskiej wersji językowej i czy trafi do kin.

Trailer filmu Strange Way Of Life

Pedro Pascal ulubieńcem internetu w 2023 roku

Z pewnością wiele osób do obejrzenia Strange Way of Life zachęci osoba Pedro Pascala, który jest prawdopodobnie najszerzej komentowanym aktorem 2023 roku. Skąd to się bierze? Na łamach naszego portalu analizowaliśmy ten fenomen i jego potencjalne powody:

I na tym chyba polega sekret sukcesu Pedro Pascala, który w dużej mierze buduje karierę na takich rolach, a prywatnie okazuje się kimś zupełnie innym. Na ekranie niedostępny emocjonalnie, ale zaradny wrażliwiec z traumą; doświadczony i atrakcyjny mężczyzna, ale epatujący swoimi atutami w nieoczywisty sposób. Poza kamerą otwarty na fanów, niebojący się łatek, angażujący w oddolne inicjatywy, chętnie udzielający wywiadów i otwarty na zmiany.

Czy trafiliśmy z diagnozą? To pozostawiamy już waszej interpretacji. Niepodważalne jest jednak to, że niewielu obecnie aktorów elektryzuje i wywołuje dyskusje tak jak on Pascal.

Pedro Almodóvar prezentuje pierwszy trailer krótkometrażowego queerowego westernu Strange Way of Life z Pedro Pascalem i Ethanem Hawkiem w rolach głównych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Pierwszy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →