fot. Disney

Pedro Pascal nie gra w „The Mandalorian”. Kto jest pod zbroją?


29 maja 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Aktor Pedro Pascal operuje dziś jedynie głosem głównego bohatera. Ujawnił, że nie pojawia się już na planie serialu The Mandalorian Disneya z uniwersum Gwiezdnych wojen.

The Mandalorian bez ciała Pedro Pascala

Pierwszy serial aktorski z uniwersum Gwiezdnych wojen, The Mandalorian, nie byłby taki sam bez odtwórcy głównej roli, Pedro Pascala. Zarówno krytycy, jak i widzowie pokochali to, jak zagrał mandaloriańskiego łowcę nagród Dina Djarina. Okazuje się jednak, że w ostatnim sezonie udział odtwórcy głównej roli w serialu jest znikomy i udziela mu jedynie swojego głosu. Nie od dziś było wiadomo, że na planie The Mandalorian Pedro ma swoich dublerów oraz kaskaderów – Brendana Wayne’a oraz Lateefa Crowdera. Zastępują go jednak coraz częściej, a sam Pascal pojawia się jedynie w scenach, w których bohater zdejmuje swój hełm.

Aktor wyjaśnia „nieobecność”. Fani rozczarowani

„Spędzałem w kostiumie dużo czasu i szczerze mówiąc, moje ciało nie było gotowe na to zadanie” – wyznał Pascal w rozmowie z „The Hollywood Reporter”, w której udział wzięli również m.in. Kieran Culkin (Sukcesja), Evan Peters (Dahmer), Michael Imperioli (Biały Lotos). Gwiazda Sukcesji była wyjątkowo rozczarowana informacją z planu The Mandalorian. „Naprawdę? Myślałem, że to ty. Ciągle myślałem:»Ten facet jest naprawdę dobry«” – mówił rozbawiony podczas wywiadu.

Rozczarowanie Culkina z pewnością podziela wielu fanów serialu i Pascala, jednak jego mniejsze zaangażowanie w produkcję The Mandalorian z pewnością pomogło w sprawnej realizacji serialowego hitu The Last of Us. Trwają prace nad jego drugim sezonem. Gwiazda pojawi się również w kontynuacji słynnego Gladiatora, gdzie wcieli się w jedną z głównych postaci.

Aktor Pedro Pascal operuje dziś jedynie głosem głównego bohatera. Ujawnił, że nie pojawia się już na planie serialu The Mandalorian Disneya z uniwersum Gwiezdnych wojen. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? The Mandalorian bez ciała Pedro Pascala […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →