fot. SNL (YouTube)

Pedro Pascal jako grzyb. Tym razem to nie zasługa AI

Obserwuj nas na instagramie:

Na swoim koncie na Twitterze jedna z internautek dała upust swojej fantazji oraz miłości do aktora. Efekt? Grzyby, które wyglądają jak Pedro Pascal. A może odwrotnie?

Pedro Pascal – aktor i fenomen

Czy ta karuzela popularności się kiedyś zatrzyma? Jeszcze niedawno było drugoplanowym, solidnym aktorem z zakusami na rozwinięcie kariery, a dziś jest prawdziwą gwiazdą najważniejszych seriali, którego na pewno zobaczymy zaraz w jakimś kinowym hicie. Przed państwem Pedro Pascal. Javier Peña z Narcos, tytułowy Mandalorian, Joel z The Last of Us, Oberyn Martell z Gry o tron – to tylko jego zawodowe osiągnięcia, bo kochają go nie tylko fani kina i seriali, ale również internauci operujący na poziomie bardziej „meta”. Pascal, jako „Internet Daddy” w ostatnich tygodniach wyskakiwał z każdego zakątka sieci, co w ogóle mu nie przeszkadzało. Fenomen aktora i jego ogromny dystans do siebie opisywaliśmy zresztą w oddzielnym tekście:

Czytaj też: Pedro Pascal: nowy król seriali i największy internetowy „daddy”

Świetny także w nowej roli

Przeróbek ciąg dalszy, bo coraz większą popularność zdobywa twitterowe konto niejakiej Amandy z hrabstwa Kent (@Pandamoanimum). „Witajcie w mojej głowie. Przepraszam za bałagan” – pisze na swoim profilu, a z tego zaproszenia skorzystało już ponad 100 tys. osób. Oprócz standardowego, śmieszkowego contentu, który kobieta publikuje od 2009 roku, ostatnio zaproponowała coś nowego. A mianowicie obrazkową serię Pedro Pascal jako grzyby.

Idealne połączenie aktora i grzyba

Czy w fotograficznych zestawieniach jest coś nowatorskiego? Absolutnie nie. To pomysł (prawie) tak stary, jak sam internet. Kościoły, które przypominają kury czy koty udające chleb to w końcu virale z poprzednich dekad. Trzeba jednak przyznać, że kobieta ma oko i świetnie dobiera modowe kreacje Pedro Pascala (z nich także słynie aktor) ze zdjęciami żywcem wyjętymi z atlasu grzybów. Szacunek też za to, że nie posiłkowała się też nowoczesną technologią i algorytmami, żeby uzyskać wymarzony efekt. Poniżej kilka przykładów. Po resztę zapraszamy na konto @Pandamoanimum:

Na swoim koncie na Twitterze jedna z internautek dała upust swojej fantazji oraz miłości do aktora. Efekt? Grzyby, które wyglądają jak Pedro Pascal. A może odwrotnie? Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →