fot. HBO

5. odcinek „The Last of Us” zobaczymy dwa dni wcześniej. Oto powód


06 lutego 2023

Podziel się newsem:

Premiera kolejnego odcinka serialu The Last of Us na platformie HBO Max odbędzie się wcześniej, niż się spodziewaliśmy. Wszystko przez zaplanowany mecz Super Bowl, który koliduje z dotychczasowym terminem publikacji odcinków.

Wcześniejsza premiera 5. odcinka The Last of Us

To świetna informacja dla fanów The Last of Us5. odcinek popularnej produkcji zobaczymy już w sobotę 11 lutego o 3:00 czasu polskiego. Zazwyczaj odcinki serialu są dostępne na HBO Max w poniedziałki. Decyzja o przeniesieniu premiery odcinka z dotychczasowego terminu wynika z kolidującego meczu finałowego o mistrzostwo NFL – Super Bowl. W zeszłym roku finał oglądało niemal 100 milionów widzów. HBO stwierdziło, że oglądalność serialu mogłaby zdecydowanie spaść, jeśli zostaną wyemitowane w tym samym czasie. Jedno z najważniejszych wydarzeń rozrywkowych w Stanach Zjednoczonych odbędzie się dokładnie w niedzielę o godz. 21 czasu wschodnioamerykańskiego, a premiera 5. odcinka produkcji dwa dni wcześniej na platformie streamingowej.

Świetne noty The Last of Us

Na premierę serialu The Last of Us od długiego czasu czekało wielu fanów gry komputerowej o postapokaliptycznej historii. Serial HBO nie tylko usatysfakcjonował ich, ale także miliony widzów z całego świata, którzy pokochali ekranizację gry. Pierwszy odcinek produkcji obejrzało w samych Stanach Zjednoczonych aż 4,7 mln widzów, co czyni go z jednym najchętniej oglądanych seriali od lat. Zachwyca przede wszystkim świetna obsada – zaczynając od Pedro Pascala w roli Joela i Belli Ramsey, która wcieliła się w niesforną bohaterkę gry, Ellie. Widzowie chwalą także świat przedstawiony. Śmiercionośny grzyb opanowuje miasta, bohaterowie walczą o przetrwanie i próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

the last of us hbo max premiera
Grzyb Cordyceps niszczy ludzkość w serialu „The Last of Us”

Showrunner serialu Craig Mazin wspólnie z Neilem Druckmannem, współtwórcą gry The Last of Us, rzetelnie przelewają klimat oryginalnej produkcji, nie zapominając o angażujących wątkach potrzebnych dla serialu. Widzów zaskoczył – przede wszystkim pozytywnie, choć nie brakowało negatywnych komentarzy, o czym świadczą opinie pod naszym artykułem – 3. odcinek produkcji HBO, który był odcinkiem oderwanym od głównej fabuły, poruszającym miłosną historię Billa (Nick Offerman) i Franka (Murray Bartlett).

Czwarty odcinek produkcji wciąż podtrzymuje napięcie hitowego show, a widzowie chcą więcej. Tym razem poczekają krócej na kontynuację przygód Joela i Ellie. Ile odcinków liczy serial i kiedy premiera finału? Pierwszy sezon produkcji będzie mieć łącznie 9 odcinków, a ostatni z nich ukaże się planowo 13 marca. Twórcy zapowiedzieli już produkcję drugiego sezonu The Last of Us.

Premiera kolejnego odcinka serialu The Last of Us na platformie HBO Max odbędzie się wcześniej, niż się spodziewaliśmy. Wszystko przez zaplanowany mecz Super Bowl, który koliduje z dotychczasowym terminem publikacji odcinków. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →