kadr z serialu „The Last Of Us"

Bella Ramsey, odtwórczyni postaci Ellie, nie grała nigdy w „The Last Of Us”


10 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Odtwórczyni postaci Ellie w nadchodzącej produkcji HBO The Last Of Us przyznała, że nie grała w grę, na podstawie której powstaje serial. Także producenci zdecydowanie jej do tego nie zachęcali.

Odtwórczyni Ellie… nie grała w The Last Of Us

The Last Of Us jest jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali, jakie mają ukazać się w nadchodzących miesiącach. Ogromna w tym zasługa oddanych fanów gry, na podstawie której powstaje serial. Dlatego można się już domyślać, że wielu z nich z pewnością nie spodoba się wypowiedź Belli Ramsey, odtwórczyni postaci Ellie. W wywiadzie dla USA Today przyznała ona, że… nie grała w grę:

Po pierwszym przesłuchaniu zapytali mnie: „Grałaś w grę?”. Odpowiedziałam, że nie, na co oni ze śmiechem: „Tak trzymać!”. Obejrzałam kilka gameplayów na YouTubie, żeby wczuć się w rolę. Jestem niezwykle podekscytowana, nie mogę się doczekać, aż serial się ukaże. Obecnie jest to duża część mojego życia. Kręciliśmy przez cały rok, co jest dość długim okresem, gdy żyje się na tym świecie tylko 19 lat. Pedro [Pascal, odtwórca roli Joela w The Last Of Us – przyp. red.] zostawił mi liścik po zakończeniu zdjęć o treści: „To niesamowite, że coś tak ogromnego i zmieniającego życie zdarzyło się tak wcześnie w twoim życiu i tak późno w moim”. Pomyślałam, że to naprawdę niesamowita obserwacja, bo ja na planie spędziłam świetny czas.

Pierwszy trailer serialu The Last Of Us

Wyczekiwany przez graczy serial coraz bliżej

Kiedy więc możemy spodziewać się premiery The Last Of Us na HBO Max? Na ten moment nie znamy szczegółowej daty. Najnowsze informacje zawarte w pierwszym trailerze serialu wskazują bardzo ogólnikowo na 2023 rok. Warto wspomnieć, że ów trailer w dwa tygodnie od premiery obejrzało 7,5 miliona widzów! Opinie dotyczące zaprezentowanych fragmentów serialu też są w zdecydowanej większości pozytywne. Czy produkcja w reżyserii m.in. Neila Druckmanna (scenarzysty gry), sprosta oczekiwaniom i stanie się światowym hitem? Jedno jest pewne. Fani gry nie wybaczą łatwo HBO, jeśli stanie się inaczej.

Odtwórczyni postaci Ellie w nadchodzącej produkcji HBO The Last Of Us przyznała, że nie grała w grę, na podstawie której powstaje serial. Także producenci zdecydowanie jej do tego nie zachęcali. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →