Fot. Materiały promocyjne

„South Park”: wiemy, kiedy wystartuje 25. sezon


17 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Twórcy South Park wracają do gry. Właśnie ogłoszono, kiedy pojawi się najnowszy sezon głośnej i wielbionej na całym świecie animacji.

South Park: 25 sezon nadciąga

Stan Marsh, Eric Cartman, Kyle Broflovski i Kenny McCormick – te imiona zna na pamięć każdy fan amerykańskiego serialu animowanego South Park. Kolejne przygody czwórki przyjaciół mieszkających w Colorado zostaną zaprezentowane nam już niedługo, bo 2 lutego. Do sieci trafił trailer zapowiadający 25. sezon serialu:

South Park – trailer

South Park dobije do 30-stki

Od 2019 roku South Park nie ukazywał się w formie zwyczajowych dwudziestu kilku minutowych odcinków, zamiast tego powstały dwie duże dwuczęściowe produkcje Pandemic Special oraz Post Covid (w który mogliśmy zobaczyć dorosłe wcielenia bohaterów serialu). Drugi z tych tytułów trafił na platformę streamingową Paramount Plus.
Jak zdradził w tym roku serwis The Hollywood Reporter, MTV Entertainment Studios (reprezentujące twórców serialu – Trey’a Parkera i Matta Stone’a) zawarło umowę wartą aż 900 mln dolarów, która zakłada, że powstanie przynajmniej 30 sezonów kreskówki. Oprócz tego nakręconych ma zostać także 14 filmów pełnometrażowych, których akcja ma dziać się w uniwersum South Park.

Znamy datę premiery 25. sezonu „South Park”
Fot. South Park

South Park – 24 lata satyry

South Park to kontrowersyjna animacja dla dorosłych emitowana przez stację Comedy Central od 1997 roku. Do tej pory powstały 24 sezony tego tytułu, które składają się z 310 odcinków. Serial skierowany jest do pełnoletnich odbiorców i charakteryzuje się czarnym humorem, wyśmiewaniem aktualnych wydarzeń oraz odważną satyrą na amerykańskie społeczeństwo.

Twórcy South Park wracają do gry. Właśnie ogłoszono, kiedy pojawi się najnowszy sezon głośnej i wielbionej na całym świecie animacji. South Park: 25 sezon nadciąga Stan Marsh, Eric Cartman, Kyle Broflovski i Kenny McCormick – te imiona zna na pamięć każdy fan amerykańskiego serialu animowanego South Park. Kolejne przygody czwórki przyjaciół mieszkających w Colorado zostaną […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →