fot. John Francis Peters/The New York Times

Kendrick Lamar pracuje z twórcami „South Park” nad filmem


14 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykańskie media informują, że Kendrick Lamar pracuje nad filmem komediowym. Raper współpracuje przy projekcie z twórcami serialu animowanego South Park.

Kendrick Lamar pracuje nad filmem

Jak podaje portal rap-up.com, raper z Compton podjął współpracę z twórcami South Park jako firma pgLang. Podmiot reprezentowany przez Lamara zaprosił do kooperacji Matta Stone’a oraz Treya Parkera, by stworzyć film dla wytwórni filmowej Paramount Pictures.

Zobacz: Szczepionki i teorie spiskowe w nowym odcinku specjalnym South Park

Powołując się na wspomniany wyżej portal, pgLang wraz ze Stone’em i Parkerem pracują nad komedią live-action napisaną przez Vernona Chatmana, który również pracował przy South Park. Komedia ma „przedstawiać przeszłość i teraźniejszość przychodzącą do głowy, kiedy młody czarnoskóry mężczyzna odbywa staż jako inscenizator w żywym muzeum i odkrywa, że przodkowie jego białej dziewczyny byli właścicielami jego przodków”.

Produkcja zacznie się jeszcze w tym roku

Oprócz Kendricka Lamara z ramienia pgLang zaangażowany jest również Dave Free. Film jeszcze nie otrzymał tytułu, jednak wiemy już, że produkcja ma wystartować na wiosnę tego roku. Według obecnych informacji komedia ma trafić do kin, a Paramount zapewni również licencje telewizyjne. Film ma pojawić się także na platformie streamingowej Paramount+.

Przeczytaj: Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar wystąpią na Super Bowl 2022

To pierwsze filmowe wyzwanie dla firmy pgLang. Kendrick Lamar oraz Dave Free otworzyli wspólną działalność w 2020 roku, opisując ją wówczas jako „wielojęzyczną”. Twórcy mieli na myśli firmę działającą na wielu płaszczyznach, jak muzyka, film, książki i telewizja.

Amerykańskie media informują, że Kendrick Lamar pracuje nad filmem komediowym. Raper współpracuje przy projekcie z twórcami serialu animowanego South Park. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Kendrick Lamar […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →