okładka albumu „From a Birds Eye View”

Cordae publikuje album „From a Birds Eye View”. Gościnnie m.in. Eminem i Gunna


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na światowym rynku zadebiutowała druga płyta Cordae. Raper zaprosił na album czołowych graczy amerykańskiej sceny. Na From a Birds Eye View pojawili się choćby Eminem, Gunna oraz Freddie Gibbs.

Następca The Lost Boy dostępny

Na platformach streamingowych pojawił się drugi solowy album w dotychczasowej karierze Cordae. Krążek From a Birds Eye View składa się z czternastu utworów, w tym z singli Sinister, Super oraz Gifted. Czterdziestominutowy materiał wzbogacono o gwiazdorskie gościnne występy.

Oprócz gospodarza na albumie wystąpili Gunna, Lil Wayne, H.E.R., Lil Durk, Freddie Gibbs i Stevie Wonder. Na drugiej części albumu, składającej się z dwóch utworów, pojawili się Eminem, Roddy Ricch oraz Ant Ciemons. Wśród producentów znaleźli się m.in. Kid Culture, Daoud, Hollywood Cole, Matty Spats oraz Sholz.

Cordae – From a Birds Eye View – tracklista

Shiloh’s Intro
Jean-Michel
Super
Momma’s Hood
Want From Me
Today feat. Gunna
Shiloh’s Interlude
C Carter
Sinister feat. Lil Wayne
Chronicles feat. H.E.R. x Lil Durk
Champagne Glasses feat. Freddie Gibbs x Stevie Wonder
Westlake High

Parables (Remix) feat. Eminem
Gifted feat. Roddy Ricch x Ant Clemons

cordae from a birds eye view eminem gunna
okładka albumu Cordae – From a Birds Eye View, Atlantic Recording Corporation 2022

Cordae – From a Birds Eye View – odsłuch albumu

Zróżnicowana promocja From a Birds Eye View

Zanim ostatni album Cordae ujrzał światło dzienne, w Internecie prowadzono szereg działań promocyjnych. Na YouTube pojawiły się teledyski do trzech singli oraz FABEV Freestyle, który raper zapowiadał na Instagramie.

Zobacz: Baby Keem wydał album, a na nim trzy gościnne występy Kendricka Lamara

Na oficjalnym kanale rapera dostępny jest również dwuodcinkowy dokument Road to From a Birds Eye View oraz oficjalne ogłoszenie nadchodzącego materiału w stylu hołdującym Steve’owi Jobsowi. Razem z premierą From a Birds Eye View na streamingach autor opublikował oficjalny odsłuch na YouTube razem z klipem do Today z Gunną na featuringu.

Cordae – Today feat. Gunna

Na światowym rynku zadebiutowała druga płyta Cordae. Raper zaprosił na album czołowych graczy amerykańskiej sceny. Na From a Birds Eye View pojawili się choćby Eminem, Gunna oraz Freddie Gibbs. Następca The Lost Boy dostępny Na platformach streamingowych pojawił się drugi solowy album w dotychczasowej karierze Cordae. Krążek From a Birds Eye View składa się z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →