materiały prasowe

Baby Keem wydał album, a na nim trzy gościnne występy Kendricka Lamara


10 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Baby Keem właśnie wydał album zatytułowany The Melodic Blue. Najnowsze wydawnictwo Keema składa się z szesnastu premierowych utworów. Na trzech z nich udzielił się krewniak rapera – Kendrick Lamar. Zaproszenie otrzymali również Travis Scott oraz Don Toliver.

Baby Keem z nowym albumem

Ostatnia płyta rapera z Kalifornii nosiła tytuł DIE FOR MY BITCH i została wydana w 2019 roku. Po dwóch latach dwudziestolatek opublikował The Melodic Blue. Blisko godzinny album to zbiór szesnastu piosenek. W trzech z nich udzielił się Kendrick Lamar, który prywatnie jest kuzynem Keema. Dwie z nich to range brothers i family ties. Lamar widnieje również w creditsach do numeru vent. Na The Melodic Blue znajduje się także hitowe durag activity z Travisem Scottem oraz Cocoa z Don Toliverem.

Baby Keem feat. Travis Scott – durag activity

Keem promuje album nowym singlem

W związku z premierą The Melodic Blue, na YouTube opublikowano pełnoprawny odsłuch albumu. Oprócz regularnych plików audio z okładką płyty, na platformie pojawił się również teledysk do issues. Za reżyserię wideoklipu odpowiada Jake Schreier znany ze współpracy m.in. z Kanye Westem, Lil Dickim, Justinem Bieberem czy Chance The Rapperem.

Baby Keem – issues

Baby Keem – odkrycie roku?

Urodzony w Carson w stanie Kalifornia dwudziestoletni raper działa od 2017 roku, jednak dopiero rok później otrzymaliśmy pierwszy mixtape pt. The Sound of Bad Habit. Przełom w karierze młodego rapera pojawił się wraz z premierą singla Orange Soda z drugiego mixtape’u – DIE FOR MY BITCH. Utwór pojawił się na 98. miejscu listu Billboard Hot 100.

Zobacz: Kanye West wydał Dondę – znamy listę gości

Oprócz prestiżowej listy gości na najnowszym albumie (wydanym w wytwórni Kendricka Lamara – pgLang), Keem ma na koncie udział na najnowszym albumie Kanye Westa. Wśród bogatego CV Baby Keema znajdą się również creditsy na Redemption Jay Rocka czy Crash Talk Schoolboya Q. Raper może pochwalić się także udziałem w zeszłorocznej edycji XXL Freshman Class wśród takich nazwisk, jak NLE Choppa, Jack Harlow, Polo G, czy 24kGoldn.

Baby Keem – The Melodic Blue – odsłuch albumu

Baby Keem właśnie wydał album zatytułowany The Melodic Blue. Najnowsze wydawnictwo Keema składa się z szesnastu premierowych utworów. Na trzech z nich udzielił się krewniak rapera – Kendrick Lamar. Zaproszenie otrzymali również Travis Scott oraz Don Toliver. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →