GettyImages

Cardi B pierwszą raperką z dwoma diamentowymi piosenkami


01 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Cardi B zapisała się niedawno na kartach historii jako pierwsza raperka, która otrzymała diamentowe wyróżnienie więcej niż raz. Sprawdź szczegóły.

Drugi diament w karierze Cardi

W poniedziałek piosenka Cardi BGirls Like You, nagrana wspólnie z zespołem Maroon 5, przekroczyła próg 10 milionów sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, dosięgając w ten sposób wymaganą ilość do otrzymania diamentowego certyfikatu Recording Industry Association of America.

29-letnia raperka z Bronxu po raz pierwszy dostała diamentowe wyróżnienie w marcu bieżącego roku, kiedy to jej track Bodak Yellow osiągnął wspomniany wyżej wynik sprzedażowy.

Wow, mam dwie diamentowe piosenki! Dziękuję ogromnie Maroon 5 za zaproszenie mnie do tego numeru. To jest piosenka, którą uspokajam swoją córkę za każdym razem, gdy ją wykonuję. Jestem dozgonnie wdzięczna.

– napisała Cardi na swoim Twitterze

Przeczytaj także: Charli XCX ujawnia datę premiery „Crash”, swojego nowego albumu

Pomijając rap, Cardi jest trzecią kobietą w historii która dostała więcej niż jeden diamentowy certyfikat, dołączając do grona, do którego wcześniej zaliczały się Katy Perry (ta ma na koncie trzy diamenty) i Lady Gagę, która również ma dwa wyróżnienia.

Raperka jest także nominowana do nagrody Grammy za jej solowy track Up w kategorii “Best Rap Performance”. Piosenka jest nominowana w tej kategorii obok Way 2 Sexy Drake’a, My Life J. Cole’a, Thot Shit Megan Thee Stallion oraz family ties Baby Keema.

Przeczytaj także: Maroon 5 popełniają piękne błędy w towarzystwie Megan Thee Stallion

Cardi B zapisała się niedawno na kartach historii jako pierwsza raperka, która otrzymała diamentowe wyróżnienie więcej niż raz. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →