Katy Perry zapowiada nową płytę. Pierwszy singiel już w piątek

Obserwuj nas na instagramie:

Katy Perry szykuje się do wydania nowego, piątego albumu. Pierwszy singiel zwiastujący wydawnictwo ukaże się już w najbliższy piątek.

Daisies – pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Katy Perry ukaże się 15 maja

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem doczekamy się nowego albumu od Katy Perry. Artystka, na swoim Instagramie ogłosiła, że w najbliższy piątek, 15 maja, do sieci trafi singiel Daisies, zapowiadający nadchodzącą płytę.

Obecnie dyskografię Katy Perry zamyka wydany w 2017 roku album Witness.

Wyślij wirtualny bukiet od Katy Perry

Amerykańska gwiazda pop stworzyła także stronę, za pomocą której można przesłać komuś wirtualny bukiet. Do wyboru jest 12 kwiatowych kompozycji. Niektórzy, w ich nazwach doszukują się tytułów utworów z nadchodzącej płyty. Na stronie możemy przeczytać:

Naszym celem jest zapewnienie najlepszej usługi wirtualnego dostarczania kwiatów, która pomoże Ci powiedzieć komuś, na kim Ci zależy, że go kochasz, tęsknisz lub po prostu dziękujesz za to, że w ciebie wierzy. Wybierz bukiet, który chcesz udostępnić, i napisz swoją osobistą wiadomość, którą do niego dołączysz. Jesteśmy pewni, że będziesz w stanie znaleźć odpowiedni kwiat dla prawie każdego!

Katy Perry wirtualna kwiaciarnia

Wirtualne bukiety znajdziecie pod tym linkiem.


[Aktualizacja] Nowy singiel Katy Perry – Daisies już dostępny, posłuchajcie

Katy Perry szykuje się do wydania nowego, piątego albumu. Pierwszy singiel zwiastujący wydawnictwo ukaże się już w najbliższy piątek. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Daisies – pierwszy singiel zapowiadający nową […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →