Maroon 5 popełniają piękne błędy w towarzystwie Megan Thee Stallion

Podziel się newsem:

Grupa Maroon 5 powraca z nowym singlem – Beautiful Mistakes. Słyszymy w nim gościnnie wokalistkę Megan Thee Stallion. Posłuchajcie!

Maroon 5 – globalny fenomen na scenie pop-rockowej

Trudno na światowej scenie muzycznej szukać drugiego tak popularnego składu z tyloma sukcesami na koncie. Maroon 5 to globalny fenomen i choć zdaje się, że rock-popowy zespół z Los Angeles lata świetności swojej kariery ma już dawno za sobą, to Amerykanie, z wokalistą Adamem Levinem na czele, nie dają o sobie zapomnieć.

Bazując na swoim dorobku i statusie popularności, Maroon 5 już od dawna bawią się tym, co robią, raz na jakiś czas zaskakując produkcją, która ponownie wynosi ich na szczyty list przebojów. Tak było chociażby z kawałkiem Girls Like You, pochodzącym z ich ostatniego albumu Red Pill Blues z 2018 roku.

Maroon 5 Megan Thee Stallion Beautiful Mistakes
Maroon 5

Maroon 5 powracają na szczyt

Spore sukcesy odniosły też dwa najnowsze single Maroon 5Memories oraz Nobody’s Love. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy album Amerykanów może być prawdziwym, przebojowym przełomem w ich karierze. Czy nadchodząca płyta przerwie nieco gorszą passę i ponownie przypomni słuchaczom o fenomenie tego zespołu.

Maroon 5 prezentują nowy singiel Beautiful Mistakes z gościnną zwrotką Megan Thee Stallion

Ich najświeższa premiera, singiel Beautiful Mistakes, również potwierdza tę tezę! Muzycy zaprosili do swojego najnowszego kawałka raperkę Megan Thee Stallion i razem popełniają tytułowe piękne błędy. Posłuchajcie efektów ich współpracy!

Grupa Maroon 5 powraca z nowym singlem – Beautiful Mistakes. Słyszymy w nim gościnnie wokalistkę Megan Thee Stallion. Posłuchajcie! Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Maroon 5 – […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →