fot. kadr z teledysku „Ungrateful"

Megan Thee Stallion chce pomóc osobom w stanie kryzysu psychicznego


26 września 2022

Podziel się newsem:

Megan Thee Stallion zawsze publicznie przyznawała, że zdrowie psychicznie jest dla niej kwestią priorytetową, o którą będzie walczyć.

W obronie zdrowia psychicznego

Megan Thee Stallion otworzyła nową stronę internetową – Bad Bitches Have Bad Days Too – która będzie skarbnicą przydatnych numerów kontaktowych do grup, a także organizacji oferujących terapie, tak zwane gorące linie wsparcia, oraz przydatne informacje i środki pomocy dla osób czarnoskórych lub należących do społeczności LGBTQIA+.

Hotties! Dobrze wiecie, ile znaczy dla mnie zdrowie psychiczne. Postanowiłam więc stworzyć stronę z kontaktami, które mogą się przydać, gdy będziecie potrzebowali pomocnej dłoni. Udajcie się teraz na badbitcheshavebaddaystoo.com i sprawdźcie to. Kocham was wszystkich

– napisała Megan Thee Stallion.

Przeczytaj także: Megan Thee Stallion pozywa swoją wytwórnię w związku z ostatnim projektem

Strona zawiera listę kontaktów do darmowych organizacji terapeutycznych, namiary na krajową linię kryzysową, a także numer do telefonu zaufania mający przeciwdziałać samobójstwom. Oferuje również katalogi numerów dla ludzi należących do czarnej społeczności (w tym telefony kontaktowe pomagające w znalezieniu terapeutów dla czarnych kobiet i mężczyzn), ludzi LGBTQ+ i wiele, wiele innych. Akcja jest kontynuacją otworzenia się raperki na tematy zdrowia psychicznego w październiku ubiegłego roku. To właśnie wtedy Megan podzieliła się z fanami informacjami ze swojego życia, kiedy po śmierci jej matki w 2019 roku sama zwróciła się o pomoc.

Straciłam moich rodziców. Przez moment zastanawiałam się nad tym, z kim mam porozmawiać. Co mam zrobić? Nauczyłam się jednak, że to jest OK, aby poprosić o pomoc. To jest w porządku, aby pójść na terapię

– dodała raperka.

Pamiętaj o tym, że nie jesteś sam! Masz prawo prosić o pomoc, której z chęcią udzielą Ci ludzie pod poniższymi numerami telefonów:

  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 – czynny całodobowo
  • Kryzysowy Telefon Zaufania: 116 123 – czynny codziennie od 14:00 do 22:00
  • Niebieska Linia (Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie): 800 120 002
  • Aborcyjny Dream Team – +48 222 922 597

Megan Thee Stallion zawsze publicznie przyznawała, że zdrowie psychicznie jest dla niej kwestią priorytetową, o którą będzie walczyć. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił W […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →