kadr z klipu do utworu „Her" Megan Thee Stallion

Najszczęśliwszy fan na świecie? Megan Thee Stallion zatwerkowała na nagraniu


30 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Różne rzeczy robili idole na prośbę swoich fanów, jednak Megan Thee Stallion pobiła prawdopodobnie wszystkich. Co wydarzyło się na jej ostatnim koncercie?

Co Megan robi dla swoich fanów?

Do dość niecodziennej sytuacji doszło podczas ostatniego koncertu Megan Thee Stallion promującego jej najnowszy album Traumazine. Jeden z fanów wrzucił na scenę swój telefon, który miał już włączoną w tamtym momencie funkcję nagrywania. Raperka, widząc to, podeszła w stronę smartfona i zatwerkowała do jego przedniej kamerki, po czym oddała poprzez ochronę sprzęt prawowitemu właścicielowi. Rzeczone nagranie Megan zamieściła na swoim profilu na Instagramie, gdzie komentarze do wideo w sposób jednoznaczny wyrażają zachwyt:Gdyby to tylko był mój telefon”, „Jezu Chryste”, „Za to cię kocham”. Cóż, sądząc po tych wypowiedziach, rzeczony fan musi być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Nagranie z Instagrama raperki znajdziecie poniżej:

Nagranie z telefonu fana Megan Thee Stallion

Traumazine docenione, choć liczby spadły

Megan Thee Stallion jest w trakcie promocji swojego ostatniego albumu Traumazine wydanego 12 sierpnia. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboard 200 z wynikiem 63 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Jest to jednak wynik sporo słabszy od sprzedaży poprzedniego albumu Good News, wydanego w 2020 roku, który w pierwszym tygodniu rozszedł się w liczbie aż 100 tysięcy egzemplarzy. Inaczej sprawa ma się jednak jeśli chodzi o odbiór Traumazine przez krytyków. Łączny wynik na portalu Metacritic to 80/100 zebrany z 11 różnych portali muzycznych. Na dokładnie taką ocenę pokusili się m.in. dziennikarze opiniotwórczych mediów NME oraz Rolling Stone.

Różne rzeczy robili idole na prośbę swoich fanów, jednak Megan Thee Stallion pobiła prawdopodobnie wszystkich. Co wydarzyło się na jej ostatnim koncercie? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →