fot. Monika Chrustek

Megan Thee Stallion burzy się nie boi. Jej koncert na Open’erze został odwołany przez atak nożownika?


02 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Megan Thee Stallion miała być jedną z gwiazd Open’er Festival 2022. Wydarzenie zostało przerwane przez niesprzyjające warunki pogodowe, jednak po jego wznowieniu raperka miała zagrać swój koncert. Co poszło nie tak? Na scenę rzekomo wtargnął nożownik.

Megan Thee Stallion kontra Open’er

Megan Thee Stallion miała wystąpić na Open’er Festival 2022 trzeciego dnia imprezy – w piątek o godzinie 20:00. Raperka miała pojawić się na Main Stage tuż przez występem headlinerki – Duy Lipy. Open’er został jednak przerwany przez niesprzyjające warunki pogodowe, a uczestnicy – ewakuowani z terenu festiwalu. Ze względu na opóźnienia spowodowane burzą i wiatrem wiele koncertów odwołano lub przesunięto. Podobnie miało być z występem Megan Thee Stallion – raperka zgodziła się zagrać o północy, jednak do koncertu nie doszło. Jak wyznała na transmisji na żywo na Instagramie, na Main Stage obecny był mężczyzna z nożem. Megan ze względu na swoje bezpieczeństwo zdecydowała się na ostateczne odwołanie występu. Nagranie nie zostało zapisane na Instagramie, dlatego zostawiam link do jednego z twitterowych profili.

W tym miejscu robi się ciekawie, gdyż zdarzenie miało nie mieć miejsca. Jeden z gdyńskich fanpage’ów umieścił zdjęcie rzekomo przedstawiające ofiarę nożownika. Informację zdementowała policja z Gdańska, a zdjęcie usunięto.

To był fake news. Natychmiast było to przez nas zdementowane. Zdjęcie na pewno nie pokazuje człowieka po ataku nożownika. Nie było żadnego ataku nożownika, krótko mówiąc

– mówi w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, podinsp. Maciej Stęplewski.

Sprawdź także: Open’er Festival 2022 – Years & Years zawstydził headlinerów [opinia]

Alter Art wychodzi naprzeciw uczestnikom

Ze względu na odwołanie wielu koncertów, organizatorzy wychodzą uczestnikom naprzeciw i oferują rekompensatę.

Szanowne Festiwalowiczki i Festiwalowicze.

W związku z bardzo trudną i niebezpieczną sytuacją pogodową, tymczasową ewakuacją, odwołaną częścią koncertów i zmianami w programie w dniu 1 lipca, wszystkie osoby, które kupiły bilety jednodniowe na 1 lipca, karnety weekendowe oraz karnety 4-dniowe otrzymają voucher, który będą mogli wykorzystać w ciągu najbliższych 3 lat do zakupu biletów na Open’era. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy, ale bezpieczeństwo uczestników festiwalu jest najważniejsze.

Istnieje również druga możliwość (zamiast vouchera) – zamiana biletu jednodniowego z 1 lipca na bilet jednodniowy na sobotę, 2 lipca. Osoby, które posiadają opaskę na ręku i bilet na 1 lipca lub niezeskanowany bilet na 1 lipca mogą wziąć udział w festiwalu w sobotę. W tym celu należy przyjść dziś (2 lipca) do punktów wymiany biletów na opaski na terenie festiwalu, zlokalizowanych przy wejściu głównym lub wejściu od strony Kosakowa

– czytamy w oświadczeniu.

Megan Thee Stallion miała być jedną z gwiazd Open’er Festival 2022. Wydarzenie zostało przerwane przez niesprzyjające warunki pogodowe, jednak po jego wznowieniu raperka miała zagrać swój koncert. Co poszło nie tak? Na scenę rzekomo wtargnął nożownik. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]


ZOBACZ: Open’er Festival 2022 – drugi dzień [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →