fot. Monika Chrustek

Open’er Festival 2022: sprawdź fotorelację z dwóch pierwszych dni

Obserwuj nas na instagramie:

Open’er Festival 2022 to aż cztery dni rewelacyjnej zabawy i intensywnych muzycznych doznań. Udokumentowaliśmy zdjęciami tę niepodważalną magię. Zobacz!

Open’er Festival 2022: to się nazywa powrót z przytupem!

Pandemiczne dwa lata ciągnęły się w nieskończoność. Organizatorzy imprez byli zmuszeni odwoływać kolejne tak ważne dla fanów muzyki wydarzenia, a miłośnicy festiwali czuli się, jakby odebrano im cząstkę siebie. Ale Open’er Festival ani nie ogląda się za siebie, ani nie bierze jeńców. Najpierw w regularnych odstępach imponował coraz to nowszymi imponującymi ogłoszeniami artystów, a gdy w końcu się rozpoczął, to wynagrodził uczestnikom swoją nieobecność z nawiązką. Tegoroczna edycja, z racji na bycie pierwszą po dłużącej się przerwie, zasługuje na miano wyjątkowej. Radość związana z możliwością powrotu do prawdziwego festiwalowego lata jest w powietrzu wręcz namacalna. Artyści na scenach dają z siebie 110% i nie mówię tu tylko i wyłącznie o headlinerach – ci mniej rozpoznawalni również wykorzystują swoją szansę i zapewniają występy na najwyższym poziomie, o czym możecie się przekonać, czytając naszą relację z koncertu Years & Years.

open'er festival 2022
fot. Monika Chrustek

Sprawdź także: Orange Warsaw Festival 2022: fotorelacja z drugiego dnia

W pierwszym dniu publiczność swoimi koncertami rozgrzali: Ralph Kamiński, Maneskin, Imagine Dragons, A$AP Rocky, Mother Mother, Clairo, Little Simz, The Smile, Vito Bambino, Kennyhoopla, Inhaler, Sampa The Great, CatchUp, Jehnny Beth, Aksamit, Stella Bossi i Paco Osuna.

Drugiego dnia natomiast swoje koncerty zagrali: Royal Blood, Glass Animals, Twenty One Pilots, Playboy Carti, Otsochodzi, Żabson x Young Igi, Tove Lo, Years & Years, Don Toliver, Porridge Radio, Destroyer, Zdechły Osa, BADBADNOTGOOD, Catz N Dogz, VTSS oraz Lilly Palmer. Z line-upem kolejnych dni zapoznacie się pod tym adresem.

Już niebawem na naszym portalu pojawią się szczegółowe relacje z poszczególnych koncertów, wywiady z artystami oraz podsumowania wrażeń z tego wyjątkowego eventu, więc śledźcie nas uważnie!

Open’er Festival 2022 to aż cztery dni rewelacyjnej zabawy i intensywnych muzycznych doznań. Udokumentowaliśmy zdjęciami tę niepodważalną magię. Zobacz! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Open’er Festival 2022: to się […]


ZOBACZ: Open’er Festival 2022 – pierwszy dzień [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →