fot. Jeff Kravitz/FilmMagic

Megan Thee Stallion informuje, że jej nowy album jest prawie skończony

Podziel się newsem:

To już oficjalne! Nowy projekt Megan Thee Stallion niebawem zadebiutuje na rynku. Sprawdź, co wiemy o nadchodzącym wydawnictwie.

Nowa płyta i ostatnie ruchy raperki

Megan wyznała podczas gali rozdania statuetek 2022 Webby Awards, że prace nad jej nowym albumem są już prawie skończone. Na tym samym rozdaniu nagród uhonorowano ją tytułem Artystki Roku.

Moja nowa płyta jest już w 95% skończona. Chcę rozbudzić ciekawość swoich fanów i fanek. Nie powiedziałam jeszcze nic na temat tego albumu.

– wyznała artystka

Swoją wygraną w kategorii Artysta Roku Megan Thee Stallion skomentowała w następujący sposób:

Po pierwsze, chciałabym podziękować swoim fanom, bo bez Was by mnie tu nie było. Każdy z Was jest zwycięzcą w tej kategorii. Czuję, że pracowaliśmy ciężko cały rok, że pracujemy ciężko już od bardzo dawna. To jest bardzo miłe uczucie – zostać dostrzeżonym i docenionym przez swoich rówieśników. Być przez nich wręcz celebrowanym.

megan thee stallion
Megan Thee Stallion, fot. Orin Fleurmont

Nadchodzące wydawnictwo Megan Thee Stallion, którego tytułu jeszcze nie znamy, będzie drugim studyjnym albumem w jej dyskografii Jednakże artystka wypuściła w lutym krążek o tytule Something For The Hotties, po czym pozwała swoją wytwórnię za nieuznanie tej płyty jako oficjalny album. Był to już trzeci raz, gdy artystka miała problemy ze swoim labelem – wcześniej również go pozwała, twierdząc, że organizacja nie pozwala jej na publikowanie nowej muzyki.

Jak do tej pory ukazały się dwa single promujące nowy projekt raperki: Sweetiest Pie z Dua Lipą oraz Plan B.

Megan Thee Stallion – Plan B

Przeczytaj także: Nowy singiel Nicki Minaj wykręcił lepsze wyniki sprzedażowe niż jego siedmiu konkurentów razem wziętych

To już oficjalne! Nowy projekt Megan Thee Stallion niebawem zadebiutuje na rynku. Sprawdź, co wiemy o nadchodzącym wydawnictwie. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Nowa […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →