fot. Pitchfork

Megan Thee Stallion i Dua Lipa z nową piosenką


07 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Megan Thee Stallion łączy siły z Duą Lipą w zupełnie nowej odsłonie. Utwór wokalistek pojawi się już w ten piątek!

Nowa kolaboracja nadeszła

Już teraz możecie posłuchać najnowszego singla Megan Thee Stallion i Duy Lipy, które połączyły siły, by stworzyć razem coś niebywałego. Informacją o współpracy podzieliła się Megan Thee Stallion za pomocą swoich mediów społecznościowych. Post zawierał datę premiery oraz zdjęcia kolorowych ciastek z podobiznami wokalistek.

W jej ślad poszła także Dua Lipa, która również nieco podgrzała emocje wiążące się z nowym wydawnictwem.

To kolejne pole, na którym zobaczymy połączenie Lipy i Stallion. Przyjaciółki są obecnie w trakcie trasy koncertowej. W zeszłym miesiącu Dua Lipa rozpoczęła swoją muzyczną podróż po Ameryce Północnej i to właśnie Megan Thee Stallion została zapowiedziana jako muzyczny support przed jej występami.

Megan Thee Stallion & Dua Lipa – Sweetest Pie, posłuchaj!

Megan Thee Stallion i Dua Lipa nadchodzą z nową piosenką
Warner Music

Dua Lipa w ogniu krytyki

Wspomnieć tu możemy także o tym, że Dua Lipa jest w trakcie dwóch spraw sądowych o naruszenie praw autorskich do jej przebojowego singla Levitating, z którym notabene obecnie koncertuje. Pierwsza skarga została nałożona na wokalistę przez zespół reggae Artikal Sound System z Florydy. Najnowszy pozew został złożony przez autorów piosenek L. Russella Browna i Sandy Linzer, którzy twierdzą, że Lipa naruszyła prawa autorskie do ich utworu disco z 1979 roku Wiggle and Giggle All Night. Czy rozprawy pokrzyżują najnowszą trasę wokalistki?

Megan Thee Stallion łączy siły z Duą Lipą w zupełnie nowej odsłonie. Utwór wokalistek pojawi się już w ten piątek! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Nowa kolaboracja nadeszła Już teraz możecie posłuchać najnowszego singla Megan Thee […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →