kadr z filmu „Argylle - Tajny szpieg”

Dua Lipa i Henry Cavill w trailerze filmu szpiegowskiego


29 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Do sieci trafił trailer filmu szpiegowskiego Argylle Tajny szpieg. Zobaczymy w nim wcielającego się w głównego bohatera Henry’ego Cavilla i… Duę Lipę.

Dua Lipa, John Cena i kot Claudii Schiffer

Po tym jak Dua Lipa na moment szturmem przejęła cały rynek muzyczny, wypuszczając Future Nostalgię, artystka delikatnie wycofała się, by poprowadzić swoją karierę na nieco inne tory. Jej debiutem była Barbie, do której oczywiście nagrała piosenkę, ale także wcieliła się w rolę syreny. Była to jednak bardzo nieznaczna rola. Okazuje się, że teraz czas na nieco więcej Duy na ekranie.

Do sieci trafił bowiem trailer nowego filmu Matthew Vaughna zatytułowanego Argylle – Tajny szpieg. Reżyser znany m.in. z filmów z serii Kingsman zaangażował Duę Lipę do roli (prawdopodobnie) agentki. Widzimy bowiem w zwiastunie, jak tańczy z Henrym Cavillem (wcielającym się w głównego bohatera), strzela z karabinu, jeździ na motocyklu, zanim zostanie z niego ściągnięta przez…. Johna Cenę.

Dua Lipa i Henry Cavill w trailerze filmu szpiegowskiego

Film najwyraźniej będzie pełen typowego dla filmów Vaughna humoru. Z informacji o filmie dowiadujemy się także, że wystąpi w nim kot o imieniu Chip, grany przez kota o imieniu Alfie, którego właścicielka jest Claudia Schiffer. Sam Rockwell z kolei gra szpiega z alergią na koty. Ponadto w Argylle – Tajny szpieg na ekranie zobaczymy Samuela L. Jacksona, Arianę DeBose, Bryana Cranstona, Catherine O’Harę, czy Sofię Boutellę. Jesteście gotowi na tę jazdę bez trzymanki? Tak, my chyba też nie. Ale i tak po raz kolejny z chęcią obejrzymy trailer do czego zachęcamy również was.

Trailer filmu Argylle – Tajny szpieg

Do sieci trafił trailer filmu szpiegowskiego Argylle – Tajny szpieg. Zobaczymy w nim wcielającego się w głównego bohatera Henry’ego Cavilla i… Duę Lipę. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Dua Lipa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →