kadr z teledysku do utworu „Levitating”

Dua Lipa dementuje doniesienia o występie w Katarze. Artystka zwraca uwagę na prawa człowieka


14 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dua Lipa ucięła spekulacje dotyczące jej występu na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2022, które odbędą się w Katarze. Artystka zwróciła uwagę na problem praw człowieka.

Dua Lipa zaprzecza plotkom

Dua Lipa oficjalnie zaprzeczyła jakimkolwiek pogłoskom dotyczącym jej występu na Mistrzostwach Świata 2022 w Piłce Nożnej, które już za kilka dni rozpoczną się w Katarze. Chodziły plotki, że brytyjska piosenkarka ma dać koncert na ceremonii otwarcia turnieju.

Jest obecnie wiele spekulacji i plotek na temat tego, że wystąpię na otwarciu Mistrzostw Świata w Katarze. Nic takiego nie będzie miało miejsca, nie było też żadnych rozmów na ten temat. Będę kibicować reprezentacji Anglii z daleka. Chętnie odwiedzę Katar, kiedy kraj wreszcie wypełni swoje obietnice dotyczące praw człowieka, które złożył, gdy wygrał organizację turnieju

– napisała Dua Lipa w mediach społecznościowych.

Dua Lipa swój ostatni występ związany z piłką nożną zaliczyła cztery lata temu, kiedy zagrała krótki koncert przed finałem Ligi Mistrzów w Kijowie.

Dua Lipa dementuje doniesienia o występie w Katarze. Artystka zwraca uwagę na prawa człowieka
fot. materiały prasowe

Dua Lipa do Kataru nie pojedzie, ale inni już tak

Pomimo tego, że brytyjska artystka w Katarze nie wystąpi, to na ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata, która odbędzie się na stadionie Al Bayt w Al Khor, gwiazd nie zabraknie. Na scenie zaprezentują się między innymi członek koreańskiego boysbandu BTS Jungkook, gwiazda Bollywood Nora Fatehi czy Lil Baby, który jest autorem jednego z nieoficjalnych hymnów katarskiego mundialu. Jedną z największych atrakcji niewątpliwie będzie koncert Shakiry, która zaśpiewała Waka Waka – hymn organizowanych w Republice Południowej Afryki mistrzostw, które miały miejsce w 2010 roku. Na stadionie standardowo nie zabraknie również hymnu Mistrzostw Świata. W tym roku jest to utwór Hayya Hayya (Better Together), którego autorami są Trinidad Cardona, Davido i RedOne. Oprócz dwóch pierwszych, piosenkę wykonuje również Aisha. Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze wystartują w niedzielę 20 listopada. Gospodarze podejmą reprezentację Ekwadoru. Polacy swój pierwszy mecz zagrają we wtorek 22 listopada. Biało-czerwoni zmierzą się z Meksykiem.

Hayya Hayya (Better Together) – Mistrzostwa Świata w Katarze

Dua Lipa ucięła spekulacje dotyczące jej występu na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2022, które odbędą się w Katarze. Artystka zwróciła uwagę na problem praw człowieka. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →