kadr z „Top Gun: Maverick"

Tom Cruise najlepiej opłacanym aktorem Hollywood. W TOP 10 nie ma żadnej kobiety


22 lipca 2022

Podziel się newsem:

Według najnowszego rankingu Tom Cruise został najlepiej opłacanym aktorem Hollywood. Gwiazdor zarobił zawrotną sumę pieniędzy.

Tom Cruise nie ma sobie równych w Hollywood w kwestii wynagrodzenia

Na łamach Variety ukazał się raport, który przybliżył zarobki aktorów znanych z hollywoodzkich produkcji. Według zestawienia obecnie najlepiej zarabiającym aktorem jest Tom Cruise. Według rachunków, dzięki występowi w Top Gun: Maverick Cruise zarobi ponad sto milionów dolarów. Źródła portalu podają, że umowa Cruise’a opiewała na mniejsze bazowe wynagrodzenie, zawierając jednocześnie specjalne premie uzależnione od sukcesów produkcji. Obecnie box office Top Gun: Maverick opiewa na ponad miliard i dwieście milionów dolarów.

Zobacz: Top Gun: Maverick najbardziej dochodowym filmem roku. Tom Cruise z ekipą zarobili ogromne pieniądze

Nigdy nie postawiłbym przeciwko Tomowi Cruise’owi. Większość aktorów nie jest warta tego, co się im płaci, ale Cruise i może Dwayne Johnson uzasadniają swoje pensje

– powiedział jeden z producentów.

Top Gun: Maverick – oficjalny zwiastun

W pierwszej dziesiątce nie ma kobiet

Między pierwszym a drugim miejscem istnieje różnica wynagrodzeń rzędu sześćdziesięciu pięciu milionów dolarów. Za Tomem Cruisem znalazł się Will Smith, który otrzymał trzydzieści pięć milionów za występ w filmie Emancipation. Podium zamyka Leonardo Di Caprio z trzydziestoma milionami na koncie za Killers of the Flower Moon. W pierwszej dziesiątce znaleźli się również m.in. Dwayne Johnson, Chris Hemsworth, Tom Hardy oraz Joaquin Phoenix. Na liście nie pojawiła się żadna kobieta.

Przeczytaj także: Top Gun: Maverick: zarezerwowane dla Asów [recenzja]

Z rankingu wynika, że najlepiej opłacaną aktorką w Hollywood jest Margot Robbie, która za występ w Barbie zainkasuje dwanaście i pół miliona dolarów. Tym samym uplasowała się na szesnastym miejscu ex aequo z Ryanem Goslingiem (również za Barbie) i Stevem Carellem (Minions: The Rise of Gru). Zestawienie zamyka Anya Taylor-Joy z prawie dwoma milionami dolarów za Furiosę.

Minions: The Rise of Gru – oficjalny zwiastun

Według najnowszego rankingu Tom Cruise został najlepiej opłacanym aktorem Hollywood. Gwiazdor zarobił zawrotną sumę pieniędzy. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Tom Cruise nie ma sobie równych w Hollywood w kwestii wynagrodzenia Na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →