kadr z filmu „Top Gun: Maverick”

„Top Gun: Maverick” bije rekordy, również te personalne. Historyczny wynik filmu z Tomem Cruisem


20 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Top Gun: Maverick nadal podbija światowe kina. Film z Tomem Cruisem pobił jeden z rekordów i zapisał się na kartach historii.

Top Gun: Maverick wzlatuje coraz wyżej

Top Gun: Maverick wszedł do kin po dwóch latach opóźnień i do tej pory zamiata wszystko. Oprócz bardzo dobrych ocen produkcja notuje również bardzo dobre wyniki finansowe. Film zgarnął na całym świecie już ponad 885 milionów dolarów, a to oznacza, że jest najbardziej dochodową produkcją w aktorskiej karierze Toma Cruise’a. Wcześniej rekord ten należał do Mission Impossible: Fallout, które zarobiło 791 milionów dolarów. Wiele wskazuje na to, że wynik finansowy najnowszego Top Guna jeszcze poszybuje do góry, gdyż film wszedł do kin zaledwie niecały miesiąc temu. Blockbuster tego sezonu? Być może. Sprawdźcie naszą recenzję produkcji, którą możecie przeczytać, klikając tutaj!

Walka w przestworzach. Tom Cruise zwolnił Twenty One Pilots z filmu „Top Gun: Maverick”?
kadr z filmu Top Gun: Maverick

Historia kołem się toczy?

Top Gun: Maverick to kontynuacja filmu Top Gun z 1986 roku.

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Kiedy staje na czele pilockiej specgrupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji

– głosi opis filmu.

Na ścieżce dźwiękowej produkcji znalazł się chociażby utwór Lady Gagi, który powstał specjalnie na potrzeby filmu.

Lady Gaga – Hold My Hand

Top Gun: Maverick nadal podbija światowe kina. Film z Tomem Cruisem pobił jeden z rekordów i zapisał się na kartach historii. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →