kadr z filmu „Top Gun: Maverick”

Walka w przestworzach. Tom Cruise zwolnił Twenty One Pilots z filmu „Top Gun: Maverick”?


12 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Top Gun: Maverick nadal nie trafił do kin, jednak premiera jest tuż tuż. Jak się okazuje, Tom Cruise zwolnił zespół Twenty One Pilots. Duet miał stworzyć utwór promujący produkcję.

Dwudziestu jeden pilotów to za dużo?

Top Gun: Maverick borykał się z ogromnymi problemami, gdyż premiera filmu została opóźniona o dwa lata przez pandemię koronawirusa. Jak się okazuje, zakulisowe kłopoty także mogły wpłynąć na obsuwę. Jak wyjawił Tyler Joseph z zespołu Twenty One Pilots, Tom Cruise miał zwolnić grupę z pracy nad utworem promującym film. Aktor jest również producentem Top Guna.

Pracowałem z osobą odpowiedzialną za music placement w nowym Top Gunie. Pisaliśmy dla nich razem piosenkę, kiedy, zdaje się, Tom Cruise po prostu zadecydował o zwolnieniu wszystkich. Wiecie, jak ten nowy Top Gun się ciągnie. Zwiastun wyszedł jakieś trzy lata temu, więc przez ten czas było kilka rzeczy wymagających poprawy, a ja byłem ich częścią. Stało się to w zasadzie całkiem niedługo po tym, gdy mnie zatrudnili. Pokazali mi fragmenty filmu i wyjaśnili, czego potrzebują. Potem dowiedziałem się, że hurtowo nas wymienili.

Top Gun: Maverick z mocnymi nazwiskami przy soundtracku

Ścieżkę dźwiękową do filmu Top Gun: Maverick stworzyli ostatecznie Hans Zimmer, Lorne Balfe i Harold Faltermeyer, zaś utwór promujący nagrała Lady Gaga.

Pisząc utwór do filmu Top Gun: Maverick nie zdawałam sobie nawet sprawy, jak wiele warstw w postaci serca filmu, mojej własnej psychiki i natury świata, w którym żyjemy, związała ze sobą ta piosenka. Jest to hołd dla świata zarówno przechodzącego ciężki okres, jak i po przejściach.

– skomentowała Lady Gaga

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji. Top Gun: Maverick trafi do kin 27 maja.

Lady Gaga – Hold My Hand, utwór z filmu Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick nadal nie trafił do kin, jednak premiera jest tuż tuż. Jak się okazuje, Tom Cruise zwolnił zespół Twenty One Pilots. Duet miał stworzyć utwór promujący produkcję. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Dwudziestu jeden […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →