kadr z filmu „Joker 2”

Lady Gaga całuje kobietę na planie „Jokera 2”. Oto nowe zdjęcia


27 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Trwają nagrania sequela oscarowego Jokera. Lady Gaga, która gra w filmie demoniczną Harley Quinn, pojawiła się na najnowszych zdjęciach z planu produkcji. Widzowie zdziwili się fotografią, na której całuje kobietę, a także jej oszczędną charakteryzacją.

Lady Gaga jako Harley Quinn w Jokerze 2

Tytułowe „szaleństwo dwojga” jest głównym tematem nadchodzącej kontynuacji Jokera z 2019 roku. W filmie Todda Philipsa po raz kolejny zagra Joaquin Phoenix. Jego postać – sfrustrowany, schorowany psychicznie outsider Arthur Fleck aka Joker – będzie miał u swojego boku wspólniczkę. To demoniczna Harley Quinn. W komiksach DC z uniwersum Batmana była przedstawiona jako psychiatrka, która pod wpływem swoich kryminalnych pacjentów, a w szczególności samego Jokera, sama weszła w świat przestępstw. Główny antagonista, wykorzystywał to, że Quinn była w nim zadurzona, by realizować z nią swoje niecne plany. Właśnie w tej roli ujrzymy w sequelu Lady Gagę, piosenkarkę i aktorkę znaną z ról w filmach Narodziny Gwiazdy oraz Dom Gucci.

Zdjęcia z planu filmu Joker: Folie à deux

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Joker: Folie à deux. Widzimy na nich gwiazdę ucharakteryzowaną do roli Harley Quinn. Zazwyczaj była ona przedstawiana w czerwono-czarnym stroju z wielkim młotem albo kijem bejsbolowym. Większość widzów z pewnością zbudowała sobie jej wizerunek na podstawie roli Margot Robbie, która wcieliła się w nią w filmie Legion Samobójców. Lady Gaga przedstawia jednak inną odsłonę bohaterki.

Ma na sobie czarno-biały gorset w romby, czerwoną marynarkę, czarną spódnicę i rajstopy, również w romby. Charakteryzację podkreślają włosy blond w nieładzie, z widocznym odrostem, oraz mroczny makijaż. Ten motyw przewija się również w jej pozostałych stylizacjach. Na innych zdjęciach wygląda dość „normalnie” – jest bez makijażu i ma na sobie kwiecistą sukienkę oraz czarne futerko. Kontrowersje budzi jednak inny element sceny. Na jednej z fotografii całuje nieznaną kobietę.

Harley Quinn całuje kobietę. Kim jest?

W zajawkach Jokera 2 widzimy Lady Gagę, która najpierw pozuje obok starszej kobiety, która trzyma w ręce gazetę „Gotham Examiner”. Na pierwszej stronie widnieje news ze zdjęciami tytułowej pary i podpisem: „Joker szaleńczo zakochany”. Na innym ujęciu widzimy jak aktorka namiętnie całuje tę samą kobietę. Nie wiemy jednak, jaki ma to związek z fabułą. Być może to po prostu reakcja Harley Quinn, która słynie z bycia nieokrzesaną i spontaniczną?

Szczegóły nowego filmu o Jokerze

Sądząc po komentarzach w mediach społecznościowych, wiele osób jest rozczarowanych nie tylko wyborem aktorki do roli Harley Quinn, ale również zajawką charakteryzacji oraz fabuły. Zdecydowane kontrowersje budzi fakt, że Joker 2 ma być musicalem, jak zapowiadał „The Hollywood Reporter”. Wciąż niewiele wiemy na temat nowej produkcji Philipsa, który nie potwierdził tej informacji.

Zimą w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu nowego Jokera. Jedno z nich pokazuje mroczną odsłonę Phoenixa golonego przez nieznanego mężczyznę w ciemnym pomieszczeniu, a drugie prezentuje pierwsze spojrzenie na wizerunek Gagi. Artystka patrzy na partnera z planu szaleńczym wzrokiem.

Joaquin Phoenix Joker
Joaquin Phoenix jako Joker

Joker: Folie À Deux ma trafić do kin 4 października 2024 roku.

Trwają nagrania sequela oscarowego Jokera. Lady Gaga, która gra w filmie demoniczną Harley Quinn, pojawiła się na najnowszych zdjęciach z planu produkcji. Widzowie zdziwili się fotografią, na której całuje kobietę, a także jej oszczędną charakteryzacją. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →